• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

küslük

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Sanıyorum ki bunun kadar itici bir şey olamaz insan ilişkilerinde. Her ne kadar çocuklara özgü bir davranışmış gibi gelse de kulaga, aslında onlardan çok yetişkin insanlar(bunun ne kadar sacma sapan oldugunu göremeyecek kadar akıldan yoksun insanlar) birbirlerine küsüyor...büyük bir iletişimsizlik içersinde. Birbirlerine yaklasmıyorlar bile.
Hele ki yakın olduğunuz iki insan tartışıp küserlerse, siz epey gerilirsiniz. Ne diyelim, böyle çocukça düşüncelerden Allah korusun bizleri.

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
En sinir olduğum şeydir her şeye küsen insan modeli...Birde genellikle bana küsenler var ki hiç haberim olmuyor kendi kendilerine barıştıktan sonra öğreniyorum küsüldüğü nü :P İşte bunlar da komik :D

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Küsün küsün. Karşınızdaki sürünsün biraz hemen açmayın ağzınızı, neyin var derse "yok bir şey" falan deyin. Yoksa benim gibi pat pat anlatırsanız sonunda karşı taraftan özür dilerken bile bulabilirsiniz kendinizi :P

Meryy

Katılımcı
Bence küsmek hakkında olumsuz konuşmak da çocukluk :)
Zırt pırt tartışma çıkarıp olmadık şekilde kapris yapanlar zaten ayrı dalda incelenmesi gereken vakalar ama yeri geldiğinde tavrını tutumunu beğenmediğin kişiye karşı, bi yaptırımdır küsmek..

Son düzenleme: