Kurumsal Baş Belalarımız Bankalar...

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Muhakkak herkesin başına geliyordur ama günlerdir sapık gibi yapıştılar yakama her gün arıyorlar...

İşe başlarken açtırdığım Maaş hesabıyla otomatik olarak tanımladıkları Kredi kartını, istemediğim için müşteri temsilcisini aradım.
Adam 1 saat laf anlattı. O satmaya çalıştı ben istemiyorum dedim. En sonunda telefonu suratınıza kapatıcam dedim de ikna ettim adamı.
Üstünden günler geçtikten sonra, tekrardan aramaya başladılar.
Birde Garanti Bankası...
Daha bugün öğle yemeğinde adamın biri aradı. Neymiş efendim iptal ettirdiğim karta 60 tl bonus tanımlıymış. Kaç kere istemediğimi söylemem gerekli size dedim, istemediğimi belirttim. Adam daha ısrar edemedi.
Az önce tekrar arandım ve bu kez bayandı.
Bayana parladım :D
Dedim daha size kaç farklı şekilde anlatmam gerekli. Kaç arkadaşınıza kredi kartı istemediğimi söyledim dedim.
Artık gerekli yerlere şikayet edicem sizi dedim.
Kredi kartını zorla gönderiyorsunuz insanlara, sonra borçlarını ödemeyince kapılarına dayanıyorsunuz dedim.
İstemiyorum bu kartı dedim. Kadın birşey diyemedi daha :)
Kapattık öyle.
Umarım daha aramazlar :)

OBir

MEB
Özel üye
Aman siz siz olun telefon numaranızı her yere vermeyin. Bankaların aramasına tamam diyelim ama reklam ve dolandırıcılık adına aramalarda inanılmaz patlama yaşandığı bir dönem bu dönem.

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
bankacılık bana göre tefecilikle eş değer bir yapı,insanları borçlandırıp iliğine kadar çeken faiz lobisi,hiç bir eylem ve hareketlerini bir insanı korumaya yönelik görmüyorum,midemi bulandırıyorlar,o kadar çok banka mağduru tanıyorumki,bunları görmem bile nefret etmem için yeterli,ben hiç bir işimi banka kanlıyla yapmıyorum,sadece çalıştığım şirket maaş hesabını bir bankaya açtığı için maaş alma amaçlı bir banka hesabım var..

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Bende maaş hesabı dışında bankalardan bankacılık işlemlerinden uzak duruyorum.
Bir verip bin alıyorlar insanlardan.
Kredi kartı satamadıkları bir kişi eksik kalınca günlerdir rahat vermediler

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Aman bankacıların tuzağına düşmeyin .Düşenin dostu olmaz bankalar devamlı iyi gün dostudur.