• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Küçükken neyi ne sanırdınız?

Schweppes

Forum Tutkunu
ben uyuyunca parmaklarımın çubuk krakere dönüştüğünü sanırdım:D He bide bide şeyy bizim evde elektirikler gidince tüm dünyada gidiyo sanırdımm mmm başka hatırlamadımşimdik hatırladıkca yazalım;O

Safir

Özel Üye
Özel üye
Rahmetli annem bi kere kolumun çıktığını anlatmıştı, 5-6 yaşlarındaydım. Tabii ben baya oyuncak bebeklerin kolu gibi çıktı sanmıştım :D

MRMİC

Uzman
Radyoda Belkıs Akkale türkü söylüyordu radyoyu kırdım içinden Belkıs Akkaleyi çıkarmak için.Bulamayınca hayal kırıklığı yaşamıştım:rolleyes:;I;U:D

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Radyoda Belkıs Akkale türkü söylüyordu radyoyu kırdım içinden Belkıs Akkaleyi çıkarmak için.Bulamayınca hayal kırıklığı yaşamıştım:rolleyes:;I;U:D

Ya Hemşerim buna inanasım geldi ya.Aslı var mı allasen.:)

Ben küçükken ne sandıysam büyüyüncede aynısı çıktı herhalde ki aklıma birşey gelmiyor. :)

ege zaten erkek sünet bile oldu.Resmine yorum yapmıştı da sen de bide cevap yazmıştın..oğlum oğlum diye dilimizde tüy bitti...uzatsam elimi tutçak sanki uzatsın tutarım diye Aşıkmısın nesin yavv;V
Ben egeyi Egenin babası zannetmiştim ama annesiymiş meğer ,tabi kızmazsan:D

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Benim ki çok enteresan benm görmediğim kişilerin hareket etmediğin ancak ben gördüğümde hareket ettiklerini konuştuklarını düşünürdüm bazende bir tek ben görünce hareket ediyolarsa nasıl büyüyolar derdim Ne hayal gücü ama :zip