• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Küçük Mucizeler - Dükkanı Debbie Macomber

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Küçük Mucizeler - Dükkanı Debbie Macomber

76617
Kitapları bütün dünyada 140 milyondan fazla satan ve birçok dile çevrilen Debbie Macomber, yürek ısıtan romanlarıyla şimdi de Türkiye'de...
"Artık o eski tasasız kız değilim. Yaşadığım her günün değerini biliyorum. Çünkü hayatın ne kadar değerli olduğunu öğrendim... Hiçbir şeyi, özellikle de hayatı hafife almaz oldum. Artık hiçbir günümü boşa geçirmiyorum. Çektiğim acıların karşılıklarının olduğunu öğrendim...

" Hayatın içinden dört güçlü kadın...

Küçük mucizeler, büyük umutlar Ve dostluğun iyileştirici gücüne dair sımsıcak bir hikâye...

Bu kitapta mutlaka kendinizden bir şeyler bulacaksınız!

Çevirmen:Ozan Aydın
Yayın Tarihi2012-11-01
ISBN6055420314
Baskı Sayısı17. Baskı
DilTÜRKÇE
Sayfa Sayısı480
Cilt TipiKarton Kapak
Kağıt CinsiKitap Kağıdı
Boyut13.3 x 21 cm

kitap-yorumlari.gif

Kitaplığımda bayadır duran okuduguma basladığım ama neresin de bıraktığımı unuttuğum bir kitaba tekrar baslayarak,
bu sefer 2 gun de bitirdiğim bir kitaptı kendisi.
Ben genel de aksiyon, fantastik , gerilim sever bir insan olarak bu kitabı okumakta hiç zorlanmadım.
Yağ gibi akıp geçti sayfalar.
Konumuz kanser hastası dükkan sahibimiz ve birbirinden farklı 3 kadının daha katılımıyla devam eden bir kurgu.
Gayette başarılı. Bu 4 kadının tek tek kendi hayatları ve birbiriyle olan yakınlıkları işlenmiş kitapta.
Dram ve fazlasıyla duygusallık hakim.
Dediğim gibi ben aksiyon vs sevdiğim için bana çok duragan geldi.
Yazarın en sevdiğim yönü her karaktere mutlu bir son yazmasıydı sanırım.
Devam kitapları da mevcut. Dileyen ve bu tarz kitapları sevenler için tavsiye edebilirim.​