Küçüğüm...

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Aynı sokakta oturuyorduk.Hergün eve bir kızla gelirdi.Adı
esrarengizdi,herkes onun hakkında farklı şeyler söylerdi;fakat kimse gerçeği bilmezdi.Kirli sakalları vardı yeşil gözlü, esmerdi.Mahallenin kızları hayrandı ona.Bense nefret ediyordum.Hiç kimseyle konuşmazdı.Sadece gelir geçerdi.Birgün onunla yolda karşılaştık.Çok güzel bir yüzü vardı.Bana gülümsedi,şaşırdım ama yine onu sevmiyordum. Fakat o çok farklıydı gece boyunca lambası yanardı,uyumak yerine onu seyrederdim.Onu sevmediğim halde her şeyiyle ilgileniyordum.Yavaş yavaş onu gözlemeye başladım.O an anladım ki ona karşı hissettiğim şey sevgiymiş.Artık o eve gelmeden uyuyamıyordum.Yanına gelen kızları kıskanırdım.Herkes onun kötü olduğunu söyleyince savunurdum onu.Onunla karşılaşmak için kapıda beklerdim.
Onu yine yolda gördüm,bana göz kırptı.Yanımdan geçerken onu çağırdım:Acelem var ''Küçüğüm''dedi. bana aramızdaki yaş farkını hatırlatmıştı.Eve gidip ağladım,karar verdim ona aşkımı ilan edecektim.Yolunu gözledim.Bir gün onu gelirken gördüm peşine düştüm o eve girdi.Biraz sonra kapıyı çaldım,açtı: ''ne var Küçüğüm?'' dedi.''Seni Seviyorum'' dedim.Gülümsedi evet dedi ne evet dedim,konuşmadı.Koşarak dışarı çıktım.Bir ay boyunca evden çıkmadım.
Bir gün bir kızla konuşurken ambulans geldi.onun evine girdi.Sedye ile onu dışarı çıkardılar.Önümüzden geçerken ''Bende Seni Küçüğüm'' dedi.Kıpkırmızı oldum herkes bana bakıyordu.Ağlayarak koşmaya başladım.Akşama kadar sokakta gezdim,göz yaşlarım durmadan akıyordu.Sonra eve geldim.Annemler ondan bahsediyorlardı.sevdiği bir kız varmış,ailesi evlenmesine izin vermeyince kız evden kaçmış.sokak serserileri onu öldürmüş.Eve getirdiği kızlar evi olmayan kızlarmış.Kimi sevdiyse ölmüş.Çok sevip acı çekmiş.İntihar edip hastaneyi aramış. Polisler evin duvarında ''Küçüğüm'' yazısını bulmuşlar.''Küçüğüm sende ölme'' yazıyormuş.Bende seni sevdim ,sevdiklerim gibi sende ölme diye öldüm ''Küçüğüm''...