Küçücük bir yardım...

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Erkeğe hediye almak cidden zor.
Parfüm - Gömlek (veya başka bir tekstil ürünü) - Oyun DVDsi muhteşem 3lüsünden başka aklıma pek bir şey gelmiyor.

AHSEM

....EnDl-LeS....
o kişinin özelliklere göre hediye seçmelisin kazaktı parfümdü bunlar klasik şeyler
o kadar ilginç ve harika hediyeler var ki ama bulunduğun kesime de baglı
kalıcı olmasını istiyosan benim sevdigm bi hediye o kişinin fotosunu bardağa bastır
normalde resim çıkmıyo ama sıcak su koyunca foto yavaş yavaş ortaya çıkıyo :)
basit kolay olsun diyasan sevdiği yada fanikliği varsa ona göre uygun bişe mutlaka bulursun :)
hadi seçim senin şimdiden kolay gelsinnn :)

AHSEM

....EnDl-LeS....
erkek olunca seçenekte kısıtlı oluyoo :)
heyyy formda ki erekekle neden kırızıya yardım etmiyosunuz yaaa
sizin cinsinizden ancak siz anlarsınız :P
hele bi bakın buraya yaaa :)

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
ewet evet buraya bakın kankam sen bak..

kitap okumayı sever tavsiye ettiğiniz mutlaka okumalı dediğiniz bir kitap var mı?

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Çok sevdiğim bir erkek arkadaşıma hediye almam gerekiyor..ama aklıma hiç bişi gelmiyor..sizce ne alabilirim..?

Bence sevdiği kokuyu bilmiyorsan parfüm işine hiç girme sıkıntı olabilir.. oyun müzik film vb dvd si mantıklı gibi ama gerçekten sevdiğini düşündüğün bişey alırsan bunun onda zaten olma ihtimali var.. ama gerçekten orjinal bir şey bulmak istersen sahaflarda, hanlarda ya da nerde satılır orda bilmiyorum ilginç tarz bişeyler bulabilirsin bence :)

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
evet ilginç bişi olsun..gidicek vaktim yokki.. Cuma gelicem hediyem hazır olsun dedi:)

İzmirde bir bit pazarı varmış daha hiç gidemedim ama giden arkadaş anlattı antikacıda yüz liraya aldığın eşyayı sabah erken saatlerde gidersen 1-2 liraya alıyormuşsun :D orda öyle bir yer varsa bakabilirsin derim :)