Koronavirüsün Bize Kazandırdıkları ve Kaybettirdikleri

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Yaklaşık 9 ay önce hayatımıza girmiş Türkiye'de 6 aydır hakim olan Koronavirüs hayatımızda neleri değiştirdi?
Pek bir şey kazandırmasa da bize neler kaybettirdi?

Not: Kazanmaktan maksatım hayatımızda olan değişiklikler bu virüs sayesinde belki de hayatımız da önemli değişiklikler olabilir ,aile konusunda veya başka konuda
Daha çok kötü şeylere sebep oldu orası kesin

Simurg

Kabullenmiş olmanın dayanılmaz hafifliği...
Özel üye
Yaşam düzenimi tepeden tırnağa değiştirdi. Bir dönem rahatım ancak çevremde etkilerini gördüğüm için daha dikkatliyim. Herkesin yaşamında değişiklikler oldu dolayısıyla bu durum hiç bir şey değişmedi deme olayını ortadan kaldırıyor. Bende pozitif anlamda değişim annemle daha çok zaman geçirmek oldu.

Neomisin

Özel Üye
Özel üye
Sanki virüsün gündemimizde olmasıyla hayat daha dikkatli akıyo.Daha değerli zaman.Daha mesafeliyim.Kalabalığı sevmeyen ben bile arkadaşlarımın gürültüsünü özledim.Şimdi iç sesimle çok vakit geçiriyorum.Kendin olmak.Sanki bu zamana kadar hiç tanımadığım benle yaşıyorum.Öyle bir şeyler.?

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Bana sadece söyle bir katkisi oldu insanlari taniyordum daha iyi bir tanima firsati verdi :) ama katkisindan cok yan etkisi oldu sinirlerimi yiprandi ( Benim de isim geregi Hava alani ve saglik toplu topuna riziko :(( burda dis dr lari acik :(malesefki ....Bende ailem icin korku icinde yasiyorum halada devam

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
İçimde kalacak bir sürü şeye sebep oldu korona.. Yapılamayan kına gecesi düğün..
Bunkarı düşünüp üzülüyorum belki ama yine de şükrediyorum.. Cana birşey olmasın yeterki.. Çok şükür iyiyiz sağlıklıyız...