• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Korona şu ana kadar neler öğretti?

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Memurluktan mı atmışlar ?
is olmayinca maassta odenmiyor coluk cocuk ac ne yapicak herkes örnek verecek olurak ögretmen h okadar cok atanmamis ögretmen varki onlardan vs vs okadar cok örnek varki
Geçen sene yasaklar daha sıkıydı o günlerde bile burada inşaatda işçiler harıl harıl çalıştı
SIKI bir kural konulmadigi surece ve ayrimcilik yapildigi sürece kimsede uymadigi surece hic birsey degismez

yaf eline bir canta alp evden bir kac birsey disari cikiyor ney alis verise gittim ( simit ve bira :))))

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Bende üniversite mezunuyum iş bulamayınca bir dönem inşaat ta çalıştım. Hatta arkadaşlar ya ne işin var burda dediler. Namerde muhtaç olacağıma alın terimi tercih ederim. Çokta zor durumda kaldımmı iş beğenmem her işi yaparım.
Evet üzülüyoruz geçim sıkıntısı yaşayanlara lakin çözüm bulmak için gayret göstermeyenlere şaşarım. Üzerimden örnek verdim ki beni daha iyi anlayasınız.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Bende üniversite mezunuyum iş bulamayınca bir dönem inşaat ta çalıştım. Hatta arkadaşlar ya ne işin var burda dediler. Namerde muhtaç olacağıma alın terimi tercih ederim. Çokta zor durumda kaldımmı iş beğenmem her işi yaparım.
Evet üzülüyoruz geçim sıkıntısı yaşayanlara lakin çözüm bulmak için gayret göstermeyenlere şaşarım. Üzerimden örnek verdim ki beni daha iyi anlayasınız.
Kesinlikle bende bunu hep diyorum burda bile hangi meslegi yaparsan yap meslegine göre is bulamasan baska bir ise gir calistigin yerden daha cok is bulma sansin olur diye ama benim yukarida belirtiklerim öylede degilki isten cikarilmislar :((( bazi ögretmen atama olmayinca ....

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Kesinlikle bende bunu hep diyorum burda bile hangi meslegi yaparsan yap meslegine göre is bulamasan baska bir ise gir calistigin yerden daha cok is bulma sansin olur diye ama benim yukarida belirtiklerim öylede degilki isten cikarilmislar :((( bazi ögretmen atama olmayinca ....
Şu öğretmen konusunu bir türlü anlayamadım? meslek seçerken dikkat etmeli. Örneğin edebiyat, türkçe, tarih, felsefe bölümünü okuyan gençler adı gibi biliyorlarki çok iyi not alacaksınki kpss sınavında işe giresin. Bunu bile bile bu bölümleri seçiyorlar. Mezun oluncada öğretmen olarak çoğu işe giremiyor. Tercihler önemli.