• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Korona şu ana kadar neler öğretti?

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Aynen valla bir cok tanidigim koronadan oturu issiz kaldi (sozum ona cikarilma yasak ama ucretsiz izne gonderildiler) ve evlilikleri bitme noktasina geldi maalesef. E evde coluk cocuk olunca yemek mecbur pisecek kiraciysa kirayi odemek zorunda o evde de ne huzur kaliyor ne tahammul.
Ben Emin onunde geziyordum ve birseye sahit oldum öyle baktim bir tv kanalida cekim yapiyordu ve yasli bir Amca millet yemek yemis kenera birakmislar o amcada kenarda terspiden ekmekleri biber kizartmali yemmeyen yemekleri ayrip aliyordu :(( hani diyorum coklarina göre herkesin durumu cok iyi ya bu insanlar gormuyormu bunlari :(( ve cöp konteynerden ekmek secenleri görmüyorlarmi hani kimse ac degil lafa gelince hepsi :(

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Ben Emin onunde geziyordum ve birseye sahit oldum öyle baktim bir tv kanalida cekim yapiyordu ve yasli bir Amca millet yemek yemis kenera birakmislar o amcada kenarda terspiden ekmekleri biber kizartmali yemmeyen yemekleri ayrip aliyordu :(( hani diyorum coklarina göre herkesin durumu cok iyi ya bu insanlar gormuyormu bunlari :(( ve cöp konteynerden ekmek secenleri görmüyorlarmi hani kimse ac degil lafa gelince hepsi :(
Allah hic kimseyi yoklukla imtihan etmesin cok uzuluyorum copten ekmek toplayanlara, aksam evine ekmek goturemeyecek durumda olanlara Allah yardimcilari olsun :(

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
İnsanın huzuru sağlığı yerinde olsun bir parça ekmek soğanda yeter. Bence sadece geçim sıkıntısı değil mutlaka başka nedenlerde vardır.
Iste bazisi maalesef bir parca ekmekte evine goturemiyor hele evde cocuk olunca reklamda cikan herseyden istiyor ama napsin adam parasi olmadigindan alamiyor, huzursuzluk oluyor evde boylece tartismalar basliyor ne yazik ki. Kisaca korona milleti perisan etti :(

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
dedigim gibi coklari lafa gelince hic birsey yok gibi hayata toz penbe bakiyorlar ama gercekleri görmüyorlar cünku kendi lerin yedikleri onunde yemedikleri arkasinda tamam hak edende var is begenip calismayanlar ama cogunluk yasli kisim ne ev kirasini vere biliyor ne dogalgaz parasini nde evine bir ekmek almaya gucu yetiyor :((

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Iste bazisi maalesef bir parca ekmekte evine goturemiyor hele evde cocuk olunca reklamda cikan herseyden istiyor ama napsin adam parasi olmadigindan alamiyor, huzursuzluk oluyor evde boylece tartismalar basliyor ne yazik ki. Kisaca korona milleti perisan etti :(
Her evlilikte maddi sıkıntılar olabilir. Hatta bizimde sıkıntılı dönemlerimiz oldu ama dört elle birbirimize sarılıp el birliğiyle atlattık. Şimdi eşimin ne kadar asaletli olduğunu daha iyi anlıyorum. Zorluklar geçer gider yeterki birlik olunsun. Yuvalar kolay kurulmuyor kolayda yıkılmamalı ?