• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Konu husursuzluk veren birimiyim

huzursuzluk veren birimiyim

• evet cok huzursuzluk veriyorsun

Oy: 0 0.0%
  • hayir yanlis dusunuyorsun

Oy: 10 71.4%
  • öyle biri degilsin

Oy: 4 28.6%
  • ne halin varsa gör bizden uzak dur

Oy: 0 0.0%

• Toplam katılan
    14

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Arkdaslar aslinda tartisa bilirmi bile miyorum ama aslinda bazi ortamlarda bulunuyorum tabiki orda bazi arkdaslar dediki sen olmsan bu otam daha guzel olur daha cok insangelir aslinda bu ilk degilde cok oncelerden yine söylenmisti ben boylelikle ordan ayrildim benim yuzumden kimsenin huzuru kacmasin diye sizcede gercekten cok huzursuz bir insanmiyim ?

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Ufak tefek kususrların olsada ki her insanın olur.Sen bu forumun kuruluşundan beri var olan birsin bu forumun bu hale gelmesinde katkıları olmuş birisisin.Yanlış düşünüyorsun bence.

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
ben senin bir huzursuzluğunu görmedim buraya eğlenmeye geliyoruz kalpler kırılmadan kafa dağıtmak için burda değilmiyiz bence sende böyle düşünmemelisin ;)

Gizemli Cadi

Forum Gururu
Bence de yanlış düşünüyorsun..Seni seviyorum ve varlığından hiç te şikayetçi değilim..Yanlız biraz hassas ve kırılgan olduğunu düşünüyorum...Başkalarının ne dediği hiç te önemli değil senin ne hissettiğin önemli ...Asıl olan insanın kendisi..

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Aslinda arkdaslar kimi ile 7.8 senedir kimi ile 2,3 yildir sürekli diyalok halinda idim demeki herkes cikar icin selam verip aliyormus :(( yada isleri bitince kapi dibine koyarlarmis bende ögrendimki bu devirde insanlara guvenmiyecen bu cok aci :((

ahbeabi

Uzman
Ne Rahtsızlığı Ablacım Olurmu Öyle Şey ; Sen Milletin Dediklerine ne bakıyonki, hangi birimiz dört dörtlüğüz ki. Senin Bence Hatan Kendinle çok uğraşman ve yanlış düşünmen. Yanlış Düşünmesen iyi edersin kendin için. Sağlıcakla kal.