• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Komşu Köpeğine Tecavüz

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
Düzce'nin Gölyaka İlçesi'nde yaşayan 56 yaşındaki S.S.'nin komşusunun köpeğine tecavüz ettiği iddia edildi. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, köpek Düzce Belediyesi Hayvan Barınağı'nda bakıma alındı.

Gölyaka'nın Saçmalıpınar Köyü'nde yaşayan S.S., iddiaya göre komşusunun köpeğinin patilerini iple bağlayarak tecavüz etti. Jandarma, ihbar üzerine önceki gün S.S'yi gözaltına aldı. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, S.S. serbest bırakıldı. Köpek ise Düzce Belediyesi Hayvan Barınağı'nda bakıma alındı.

"HAYVANDA DEPRESİF HAL VAR"

Düzce Hayvan Hakları Derneği Başkanı Nalan Örnek, "Olay şu anda iddia aşamasında. Veteriner ilk bulgulara göre köpeğin şiddet gördüğünü tespit etti. Tıbbi terimlere göre köpeğin cinsel organı açılmış. Hayvanda da depresif bir hal var. Köpek şu anda barınakta gözetim altında. Savcılık hayvandan patolojik örnek alınması talimatını verdi. Şahıs, 'Ağzını kapadım, çiftleştirmek istedim' demiş. Olay şu an savcılıkta" dedi.

HAYVANLARA TECAVÜZ TEPKİ TOPLUYOR!

Köpeğe tecavüz ettiği söylenilen adama internette çığ gibi tepki var. Twitter ve diğer sosyal paylaşım sitelerinden duygularını dile getiren insanlar, durumun boyutunun oldukça vahim olduğu görüşünde hemfikirler.

Öte yandan benzer bir olay da Eylül ayında Bursa'da meydana gelmişti. Kayınbabasının ördeğine tecavüz eden damat A.Ç. uzun süre Türkiye'nin gündemini meşgul etmişti.​

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Hükümet dindar nesil yetiştirme politikasını artırtıkca millet daha beter sapıklaşıyor.
Allah sonumuzu hayır etsin...