komik yazılar

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
güldüren yazılar

İzdivaç programları çok ilginç. 70 yaşında teyze "elektrik alamadım ben" diyebiliyor.bence sen nefes aldığına dua et. =))

Erkeğin kalbine Giden Yol Midesinden Geçen diyen zekiler, Eğer öyle olsaydı Duva...rımda Angelina Jolie...'ninki yerine Oktay Usta'nın posteri olurdu.=)

kısır döngü nedir..=)
Komşunun kısır gönderdiği tabağı boş yollamamak için kısır koyup geri gönderilir. Buna kısır döngü diyoruz.

Çin'de bi adam 42 yıldır benzin içiyormuş. Türkiye'de yaşasaydı kesin tüp taktırırdı. :D

Ramazan bayramında Kimseye Kapıyı Açmıyorum, Maazallah Şeker Diye Beni Götürürler :D

Sigara zamlarını protesto etmek için yürüyüş yapan topluluk 10 metre sonra tıkanıp mola verdi..

Sevgili FACEBOOK! Birbirimizi DÜRTÜKLEMENİN anlamını henüz çözemedik ama TÜKÜRME butonu İNANIN çok anlamlı olacak. Bekliyoruz..=) ( dila bak böyle birşey bizim işimize çok yarar ..hahahaaa)

Altın yumurtlayan tavuk ünlü oldu da ,ona ; altın yumurtlatan horozu , kimse umursamadı . hayat işte =))

Facebook yoklama alsaydı hiç devamsızlığın olmazdı ..

Baldız baldan tatılıdır atasözünü söyleyen atamızı araştırdık. Behlül'ün dedesi olduğu bilgisine ulaştık.

Kocasını çok seven bir kadınlar için ..

İffet'e selam verin arkadaşlar ..hahahaa

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
İzdivaç programları zaten saçma bi hal aldı :)
Annem bazen izliyorda gülüyorum sadece :D
Dün kokoş bi teyze genç bi adama talip olmuştu; hayalimdeki erkek falan diyordu =kop
Ancak hayalinde görürsün zaten :D

cemree

=)=)
V.I.P
Altın yumurtlayan tavuk ünlü oldu da ,ona ; altın yumurtlatan horozu , kimse umursamadı . hayat işte =))

Bbuna çok güldüm ya .D