• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Komik Sözler

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Hülya Avşar ''Güzelsin sözü beni sıkıyor'' demiş. Güzelliğin seni değil, bütün kadınları sıkıyor, hayatım.

Japonlar uçan tren yapmışlar. Madem uçuraktınız, uçak yapsaydınız.

Raquel Welch 70 yaşında gelinlik giymiş. O yaşta gelinliği giymek değil, çıkarmak bir marifet.

Pide şişmanlatmıyormuş. İmza: Pideciler Dayanışma Derneği.

Pakize Suda

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Bilim adamlarına göre kara sineğin beyin hücresi genleri ile insan beynininki arasında büyük fark yokmuş. İnsan gönlü için ''Ota da konar **** da'' denmesi bu sebepten olmalı.

Türbelere yılda 19 milyon ziyaret yapılıyormuş. İşımiz Allah'a kaldı diyeceğim ama ölmüş dedelere kadar varmış iş.
Pakize Suda

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
İtalya'da bir kasaba belediyesi sokaklar temiz kalsın diye köpeklere ücretsiz plastik külot dağıtıyormuş. Bizim belediyeler de birer tükürük hokkası dağıtsalar iyi olacak.

''AIDS'liyim'' diyen travestiye ''Boş ver'' diyorlarmış. Derler tabii. Biz ''Bir şey olmaz'' diyerek radyasyonlu çayı içen bakanın evlatlarıyız.

Pakize Suda

cemree

=)=)
V.I.P
"Sıfır beden olmak isteyen kim? Gerçek erkek kıvrımlardan hoşlanır, kemiklerden hoşlanan köpekler."

:kik sevdim bunu

cemree

=)=)
V.I.P

İneğe tapanlar, ahıra gidince hacı mı oluyor?

Günde 15 dakika gülmek 40 kalori yakıyormuş. Bu hesaba göre Saba Tümer'in yok olması gerekiyordu.

Kızın fotoğrafını 498 kişi beğenmiş. Bayburt'ta o kadar oy alınca belediye başkanı oluyorsun.

Adrenalin mi istiyorsun? peki ya heyecan? gerilim? evde bir tane bardak kır, gerisini annene bırak.

Profiline vesikalık koyan amcayla dalga geçiyorsunuz ama adam ne yapsın o yaşta aynadan fotoğraf mı çekilsin? ben anlıyorum seni amca.

Uzun süre görüşmediğiniz birinin, "Sen yaşıyor muydun yaa?" demesini anlayamıyorum. Görüşmüyoruz diye ben niye öleyim lan? sen öl.

Az önce yaş problemi sorusu çözdüm. Çocuk babasından 10 yaş büyük çıktı.

Uzun zamandır mesaj atmayan arkadaşım "nasılsın" diye mesaj atınca "yapabileceğim bir şeyse yaparım tabi" diye cevap yazdım.

Çalışmalar gösteriyor ki; sağlıklı beslenir, iyi egzersiz yapar ve zehirli maddelerden uzak durursak, yine de ölücez.

Dedemin ahıra girerken kullandığı çizmeleri nasıl da kızlara moda diye itelediler aklım almıyor.

Bi kız atasözü der ki; ben söyledikten sonra yapmanın ne anlamı var.Makyaj yapın ama dozunda yapın. Karşınızdaki durup sanatçı bu eserinde ne anlatmış acaba dedirtmeyin.

cemree

=)=)
V.I.P
Aşkı saçma sapan şeylere benzete benzete nasıl bir şey olduğunu unuttuk.

KPSS için 40 lira yatırdım ama sınav sonucum gözükmüyor. İlla sınava girmek mi lazım? Çok saçma bir sistem.

Pantolonu gösteren ütü, insanı gösteren emdiği sütüdür.

Adını kalbime yazacağıma Face'a yazdım. Ne mal olduğunu bir kez daha gördüm.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Aklıma gelmişken dağarcığımdaki söz silinmeden ekleyeyim ben de :D

Alkolün satılmasına bende karşıyım, alkol bedava olmalı!