Komik Sözler

cemree

=)=)
V.I.P
Hayalimdeki sevgilinin robot resmini çizdirip Müge Anlı'ya kayboldu sevgilim mi desem acaba. Ancak böyle bulurum gibi geliyor.

Kuaför olsam müşterinin saçlarını kestikten sonra yönetmen ses tonuyla kestiiiiiiiik diye bağırırım. Nasıl şaka ama

Ölünce haberlerde düğünlerde oynadığım görüntüleri vermezler umarım. Öteki tarafta utanmak istemem açıkcası.

Uzun boyundan mı serin suyundan mı zamansız olmak mı tepecikli mi kuruçaylı mı kasımpaşalı mı menemenli mi. Bilemezsin.

Olum ben galiba Eros'um. Kime göz koysam başka birine aşık oluyor.

8 yıldır aşk acısı çekenler var burda. Ben bi yerden sonra gülerdim yapamazdım. Zor iş helal olsun.

Hava çok sıcak ya dedi arkadaşım. Baştan söylesene olum bende diyorum niye terliyorum. Öğrendiğim iyi oldu.

Bugün de baş döndüren dolgun bir saçım olmadı. Kardeşim bi ara hapşurdu ama onun benim saçlarla alakası olduğunu sanmıyorum.

Ben daha sevgili bulamıyorum millet sevgilisini aldatıyor. Adamlardaki lükse bakar mısın.

Şu magnum reklamında magnum'u öyle bi ısırıyorlar ki çikolata değil sanki kıtalar ayrılıyor o nasıl ses

Yine o çıt sesi. Bu televizyon her gece bana bi şeyler diyor ama hayırlısı. Umarım hakkımda ileri geri konuşmuyordur.

Avea, haberin yokmuş gibi çek.

Telefonum cebimdeyken titreşimini hissetmiyorum ama titreşiminin sesini duyuyorum. Bu nasıl iş

Doktor olsam ameliyathaneden bekleniyorsunuz anonsu yapsalar cnm çk bkletmdim dimi diye şaka yapardım. Nasıl şaka ama

Kızlar o dövmeli piercingli yakışıklı erkeği babanızın karşısına damat adayı olarak çıkartın da babanız sizi bi eşşek sudan gelene kadar dövsün

Yolda yürürken hangi hattı kullanıyorsunuz diyen kadına taksim - beşiktaş ama zorda kalırsam yürürüm yani dedim.

Hayattaki beklentilerimden birisi de fiyatına bakmadan alışveriş yapmak. Nasıl bir duygu acaba.

Elektrik gidince aaa diyen aile = aile gibi aile.

Tmm ya tmm sn git onla knş ne kskncm sni ya bn kimim snki tmm hdi grşrz...

Uzmanlara göre mutlu bir ilişkinin ilk şartı sevgili bulmakmış. Bende diyorum niye mutlu olamıyorum.

Kelime oyunu programı katılsam bi harf alıyım ama şekersiz olsun gibi bi şaka yapardım. Bence süper şaka.

Ben avukat olsam müvekkilime yapılan suçlamalar karşısında hıı sen çok biliyorsun diyerek savunma yapardım.

Kısa boylu olmanın da avantajları var. En azından boyun posun devrilmiyor olaya pozitif yönden bakmak lazım.

Milletvekili olmak da zor iş. Eli kaldır eli indir falan ben yapamam şahsen.

Bugüne kadar kaç defa sakal traşı oldum bir kez bile bi kadın belime sarılıp beni öpmedi. Reklamlarda anca yalan dolan

1 haftada 5 kilo vermek ister misiniz yazan spor salonuna girip isterim dedim.. Diyet yapmam lazımmış.. Oldu....

Askm.s.s.s mesafelr.s.s.s engller.s.s. yollar.s.s.s dağlar.s.s.s kıyıya.s.s. paralel.s.s.s

50 kuruşluk soğuk suyun verdiği mutluluğu veremeyen insanlar var.

Kasiyer olsam müşteri kredi kartını verdiğinde haberiniz yokmuş gibi çekiyorum derdim. Nasıl şaka ama

Onun mesaj atmasını bekliyorsun ama atmıyor dimi. Ahahah yazık. Ben bekledim ve attı. Kredi kartına 6 ay taksitle kampanya varmış.

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
Seni asla bırakmıycam diyen erkekle , ikinci dönem çalışcam diyen öğrenci aynıdır...:D

cemree

=)=)
V.I.P
Annemin 2 tane favori cümlesi
1. Uyu artık.
2. Uyan artık.

Buzlukta unuttuğum şişeyi, daha sonra erisin diye koyduğum cam kenarında unuttum. haliyle başa döndük, 2 saattir su içemiyorum

Melike (13) 2 günlük sevgilisiyle 1 milyoncudan yüzük alıp sözlendikten sonra ayrıldılar, artık o aşka olan inancını kaybetti..

Facebook daki erkekler bu kadar romantikse dışardakiler kim

Trip atmayan kız mı olur ? Gol atmayan Messi gibi, servis atamayan Nadal gibi. Parası olmayan Ali Ağaoğlu gibi. O ne öyle ?

Pelin(14) sürdüğü kırmızı rujun sarı dişleriyle uyumunu farkettikten sonra fanatik galatasaraylı olmaya karar verdi.

Bi tane tabak kırınca takım bozuldu diye kızıp deliren annelerimize sesleniyorum ; Sanki takım Barcelona, Messi'nin bacağını kırdık. Ne bu stres?

Bi de dışarı çıkarken marka poşet bulamayıp BİM poşetiyle çıkmak var. Daha fazla konuşamıycam.

Yanlış mesaj attığını fark ettigin saniye bedene yüklenen adrenalin, kan pompalanmasıyla 3 sehrin elektrik ihtiyacı karşılanır.

+Evleniyorum anne
-Komşunun çocuğu doğurmuş bile

Biz dayak yediği için ağlayan değil, ağladıgımız için dayak yiyen nesildik .

KIZLAR 3 NUMARA SAÇLI ERKEKLERDEN HOŞLANAN HOŞLANANA ÜLKE MANİSA MERKEZ 1.PİYADE ER EĞİTİM TUGAY KOMUTANLIĞINA DÖNDÜ.

Biz asosyal değiliz, dışarısı çok sıcak.

Sene olmuş bilmem kaç, hala cipslerin içine abidik gubidik hediyeler koyuyolar. Islak mendil koymayı denesenize

Kız : Bugün kalp ameliyatı olacam
Erkek : biliyorum
Kız : seni seviyorum
Erkek : bende
Kız ameliyattan çıkar ve babasına sorar ; O nerede ?
Babası : sana kimin kalbi verildi bilmiyormusun?
Kız : neee ( ağlamaya baslar)
Babası: şaka şaka işemeye gitti şimdi gelir.

Bundan tam 17 yıl önce Meslek lisesindeyken, ''senden adam olmaz'' diyen hocamı ileri görüşlülüğünden ötürü tebrik ediyorum. Adam bilmiş

Küçükken anneyle kavga edip odanın kapısını hızlı bi şeklide çarptıktan sonraki o ACABA DÖVMEYE GELECEK Mİ bekleyişi vardı.

Sen çocuğu şımart şımart, sonra da "benim oğlum hiperaktif" yaa hiperaktif, çak iki tane ağzına bak bakalım kalıyor mu hiperaktifliği.

Adamı 10 yıldır görmemişim, ''napıyosun?'' diyorum ''bildiğin gibi'' diyor.. Napıyon hala zillere basıp mı kaçıyon, saklambaç mı oynuyon, tüftüf yapıp ona bunamı atıyon. Hafize teyzenin erik ağaçlarına mı dalıyon. Napıyon olum.

cemree

=)=)
V.I.P

Eskiden çarpışınca kitaplar düşerdi. Şimdi iphone'lar samsunglar düşücek ki o zaman aşk falan da olmaz, o kadar para vermişim direk kafayı gömerim.

Müşteri: bu pantolon dar gibi.
Tezgahtar: giydikçe açılır o. -
Müşteri: Pantolon büyük gibi.
Tezgahtar: Yıkayınca çeker o.

+ Anne
- Efendim .
+ Vişne suyu içiyordumda,
- Afiyet olsun yavrum.
+ Halıya döküldü
- Zıkkım iç!

Topuklu giydiği zaman çantasında babet taşıyan kızdan korkun. Her şeyi garantiye alır o.

Şarj gitmesin diye wifi 3G kapat, parlaklığı düşür derken telefon oldu yine 3310.

sabahçılar yapmış öğretmenim. =)))

Bugün yine çılgınlar gibi evde oturdum.

Saçını kısa kestirip Rihanna olayım derken doktor Zenan olan kızlar var.

Bir ilişkiyi bitirmenin yolu: Çok sevin. Sevginizle bunaltın. Aşırı sevgiye dayanamayıp hemen kaçıyorlar. %100 çalışıyor

Bi gerilim filminde de florasan lambalar düzgün çalışsın. Hep mi bozuk, hep mi arızalı olur.

Eğer bir kızın fotoğrafları belden yukarı ise kısa boylu, omuzdan yukarı ise şişman, sadece gözleri görünüyorsa kaçın.

yabancılar eve girince babalarına "hi, mike." diyor.ben babama "selam hasan." desem beni çaydanlıkla döver.

10 TL'ye Lacoste marka tişört aldım timsah ölmüş ters yatıyordu.

Zenci mahallesinde çay ocağı açsam dudak payından iyi ciro yaparım.

+ Merhaba çok tatlısın kesin sevgilin vardır senin ;)))
- yQoHhK cNM yea .s
+ İnşallah bulursun kardeşim, iyi günler.

Eğer bi gün intihar edecek olursam, misafir odasında duran vitrinin içindeki nikah şekerlerini yutarım.

Dükkanın adı 'Cafe de Paris' camında tavuk dürüm+ayran 3 tl yazıyo...

İlkokulda öğretmen yazı yazdırırken hızlı hızlı yazıp sürekli "evet? evet? " diyen arkadaş Allah cezanı vermiştir umarım.

Yarın Bim'de halk günüymüş! Sanki diğer günler kraliyet ailesi alışveriş yapıyor

Pazarda çocuğunu kaybedince feryat figan ağlayan; bulunca da tekme tokat döven anneye ''Türk Annesi'' denir.

Erken kalkan yol mu alır bilmem ama, bizim evde erken kalkan ekmek alır.

Şimdi Eylül'ün 17'sinde okullar açılıyor, Haziran'ın 13'ünde kapanıyor. Şimdi Eylül'ü de saymasak, Haziran'ı da saymasak 8 ay kalır.15 gün sömestr desek, 9 gün de Kurban Bayramı desek 7 ay kalır.65 gün hafta sonu tatilimiz var, kalır 5 ay.Devamsızlık 19 gün, her gün yarım gün kaçsak 38 gün. 1 ay daha gitti mi? Raporlu günleri de saysak, 3 ay kalır.Yani gerisi sizin ders kaynatma kabiliyetinize kalmış.

Sen hiç önüne αbur cuburları dayayıp koltuğa yayılmışken, televizyon kumandasının bambaşka bir yerde olduğunu fark ettin mi ?

Ömrümüzün bir yarısı hayal kurmakla, diğer yarısı ise kaybettiğimiz koli bandının ucunu bulmakla geçiyor. Zalımsın hayat..

cemree

=)=)
V.I.P
bi tane tabak kırınca takım bozuldu diye kızıp deliren annelerimize ithafen ; Sanki takım Barcelona Messi'nin bacağını kırdık. Noluyor ya?

mesela benim badi parmağıma hiç kuş konmadı :(

Mutluluktan havaya uçsam kesin üst geçide falan denk gelirim, çarpar geri düşer arabaların altında kalırım. şanssızlık bizde ata sporu

Az tanışılan akrabayla sohbet etmek zorunda kalmak. söyleyeceklerim bu kadar

Kumsal keyfi isimli fotoğrafı semt inşaatı kumunda çekildiği anlaşılan Kezban feci şekilde kekeleyerek can verdi.

Brezilya fönü kansere yol açabiliyormuş. Allahtan bizim kızlarımız genel de Bağcılar ve Fikirtepe fönünü tercih ediyorlar.

Sen hala bi kadının attığı tribin sana değer veriyorum demek olduğunu anlamadıysan. daha çok yolun var çocuk

Babanız :)) o :)) internete :)) koyduğunuz :)) resimleri :)) görse :)) sizi :)) odunla :)) döver :))

Sevgilisi olmadığı halde şarjı biten insanlar var. Sevin onları,şefkat gösterin. zararsız yalnızlardır onlar

- Kanka naber ? akşama görüşelim mi ?
+ Görüşelim kanka da ne yaparız?
- İşte bir yerlerde otururuz herkes telefonuyla ilgilenir falan

sene olmuş 2013 hala birbirinle bebek gibi konuşup sevimli olduğunu sanan çiftler var. yazık yazık :(

iç güzellik diye bir şey varsa sadece buzdolabı için geçerlidir,gerisini tanımam

Sırada ki mutluluğum mutsuz olmamı isteyen herkese gelsin

cemree

=)=)
V.I.P
- Ayşe Fatma Hayriye haydi çiftetelliye
- Mahmut,Bekir;gürbüz siz de halaya
KOLLEKTİF BİR ÇALIŞMA İSTİYORUM, BU DÜĞÜNÜ ALICAZ BAŞKA YOLU YOK

1500 lira güneş gözlüğüne vereceğime, 6 ay kuzey 6 ay güney kutbunda yaşar hiç güneşe denk gelmem daha iyi.

Lütfen birbirinizi yüksek sesle sevmeyiniz. rahatsız oluyoruz :(

Bende özledim bende resmin var şu an elimde
Sana koşmak istedim derman yok dizlerim de
- Neyse cnm snde romatizma vr gliba s.s.s

ben küçükken fakirdim büyüyünce de geçmedi. demek ki her şey büyüyünce geçmezmiş. söliceklerim bu kadar. tşkler.

bütün gün uyku uyku diye gezinip gece olunca cin gibi olanlar olarak bence bi doktora gözükmeliyiz.normal değiliz..

"Napıyorsun?" diye mesaj attığında ''kapıdayım seni bekliyorum'' diyen bir sevgili düşün. Düşündün mü? Şimdi unut gitsin, yok öyle biri :)

biraz yalnız kalmak istiyorum diyemiyecek kadar yalnızım, yalnızlık derecesini sen düşün.

Profesyonel olarak mutluymuş taklidi yapabiliyorum

- Ne güzel şyler yzıyosn nrden bluyosn aşkm?
+ Aşkımızdan esinleniyorum :))
- Esin kim ya ? Hyvan defol git arama bi da beni .s.s.
+ :/ ??!!

Bugün de 17 yaşında olup 40 yaşında gibi giyinen ergen hanımkızlar için ağladım anne

Adam çayı öyle bir karıştırıyor ki tencere tava eylemi yanında fasa fiso kalır.

Şöyle bir arkamı dönüp bakıyorum da bildiğin sadece vakit geçirmek için yaşıyorum sanki. ne dingil bi yaşam tarzım var.

Zor olan sevgilin terk etmesi sonucu yalnız kalman değil, fikirlerinin yalnız kalmasıdır.

Sanırım ben uyku modunda yaratılmışım.

Dönerse senindir köfteyse benim

cemree

=)=)
V.I.P
Mesaja geç cevap verirsen ağzına kiremitle vururum

Timsahı, yılanı bile çanta yapmış sallıyorlar siz hala kadınlar tehlikeli değil diyorsunuz. İlginç!

Uyumayı çok seviyorum ama uykuda harcanan zamandan nefret ediyorum. İroni ? Benliğimizde

Ağzını büzüp dilini çıkararak fotoğraf çektiren kıza daha tam alışamamışken erkeklerler de aynısını yapmaya başladı. At toprağı üstüme keke

Merhaba ben 1 vesikalık fotoğraf için 12 farklı poz çektirip hepsinde ayrı çirkin çıkan insan

ben gülerken araba kullanamıyorum yaa, gözlerim kayboluyor göremiyorum. Normalde Türk gülerken Japonum,ilginç bi melezlik :D

Arkadaslar yarın sakın süpriz doğum günü partisi falan yapmayın,hiç sevmem. Zaten doğum günüm de yarın değil

Ya bazı insanların üstün de "Erişimi Kaldır" butonu olsa,basınca hayatımızdan defolup gitseler. Ne süper olurdu.

İç sesim benim konuştuğumun en az 3 katı fazla konuşuyor,böle bi gevezelik yok

Ne demiş eskiler 'unga maunga hanhani kanjuikum nanga lamtuga' yaaa şimdi anladın mı ? Anlamadın dimi, bende

kızılderili olsam adım kesin 'üşenen tüy' olurdu :)

Canım sen o dudak büzmeli fotonla değil biscolota erkeği eti piknik erkeği bulursan öp başına koy

Kabul edelim, aşık olmak hiç iyi bir fikir değildi.

cemree

=)=)
V.I.P
Saçlarımla oynandığında hemen uyuyabilme özelliğine sahibim

Okul varken hayat çok sıkıcı, okul olmadığı zaman hayat yine sıkıcı kısacası hayat sıkıcı okulun bir suçu yok belki de var, of çok sıkıldım

Eşofmanın üstüne gömlek giyecek kadar ne yaşadın?

En yakın arkadaşının başkasıyla takılmaya başlaması aldatılmaktan daha beter değil mi

Romantik filmler başlarken "Bu filmdeki erkekler tamamen hayal ürünüdür. Gerçek hayatla bir ilgisi yoktur." yazılmalı

Küstüğü kişiden gelen mesajı okumadan silen insanlara hep hayran olmuşumdur. Hiç mi merak etmiyorsun ???

Kitap okumanın en güzel özelliği "Of şu sayfa da bitsin yatıcam" deyip kitabın yarısını okumaktır

Misafirliğe gidildiğinde; Normal insanlar: Çok güzel evmiş. Ben : Wifi şifreniz ne?

Beni seviyormuş gibi yapanlara, ben de inanıyormuş gibi yapıyorum

-Parmakla gösterme kimseyi ayıptır. -Annem.
-Öyle iyi birisi ol ki herkes seni parmakla göstersin. -Yine annem.

En tehlikeli kız; cevabını bildiği soruları soran kızdır

İki samimi arkadaş kavga ettikten 5 dakika sonra göz göze gelince sırıtmaya başlıyorsalar onlar gerçek arkadaştırlar

Hiç arayıp sormadığı halde karşına çıktığında "ooo unutulduk" diyen insanların ağzına kürekle vurmak istiyorum

Annem: Ben sana kıyafetlerini katla demedim mi! Ben : Demedin. Annem: Demem mi lazım?

Rakı geçmişe, kahve geleceğe, bira her şeye içilir.

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
İngiltere'de doğum kontrol hapını yutmayı unutanlar için ilişki sonrasında kullanılacak ertesi gün hapı piyasaya çıkıyormuş.
Artık bunu da unutan olursa birkaç ay sonra çocuk içerden tekmeleyerek hatırlatır.
Pakize Suda