Koltuk değneği önerisi?

rehber85

Özel Üye
Özel üye
Merhabalar çerez ailesi. Halkoyunlari eğitiminde aşırı zorlama sebebiyle geçici bir sakatlanma yaşıyorum suan. Gecici ama 3 ay süreli:/ daha önce belki tecrübe si olan vardır diye sizlere danışmak istedim. Internette 2 tur koltuk degnegi var biri bildiğimiz koltuk altından destekli olan digeri de kanedyen dedikleri sey. Iki ayağıma da fazla yuk bindirmemek icin hangisini almak daha iyi olur sizce?

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Merhabalar çerez ailesi. Halkoyunlari eğitiminde aşırı zorlama sebebiyle geçici bir sakatlanma yaşıyorum suan. Gecici ama 3 ay süreli:/ daha önce belki tecrübe si olan vardır diye sizlere danışmak istedim. Internette 2 tur koltuk degnegi var biri bildiğimiz koltuk altından destekli olan digeri de kanedyen dedikleri sey. Iki ayağıma da fazla yuk bindirmemek icin hangisini almak daha iyi olur sizce?

Öncelikle çok geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim. Önerim; koltuk altı destekli olandır. En kısa zamanda sağlığına kavuşman dileğiyle...

Büyük geçmiş olsun @rehber85 . Alemdar'ın da söylediği gibi koltuk altları yumuşak bir malzeme ile doldurulmuş olanlar var geçenlerde dizlerden menüsküs ameliyatı olmuş olan bir tanıdığım baya koltuk değnekleri ile idare etmek zorunda kalmıştı. İlk aldığı koltuk değnekleri rahatsız edici olduğu için bu tür bir şey alıp rahat ettiğini söylemişti.