Kaynak ikonu

Kolay Sınıf 1.8

A

A_Adil

Ziyaretçi
Versiyon 1.4 diyor ama indirdiğim dosyada 1.4.1 versiyon var. Bir hata mı bu acaba. Propgram çok güzel öğretmenler için gerçekten fazlasıyla kullanışlı teşekkürler

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Versiyon 1.4 diyor ama indirdiğim dosyada 1.4.1 versiyon var. Bir hata mı bu acaba. Propgram çok güzel öğretmenler için gerçekten fazlasıyla kullanışlı teşekkürler
Teşekkürler görüşünüz için.

Küçük detaylarda ara versiyon yayınlıyoruz. Sitelerimizden indirmeniz durumunda minor versiyonları kullanabilirsiniz. Dolayısıyla bir hata yok güncel versiyon v1.4.2 :)

S

shirem

Ziyaretçi
Bazı raporların ne ise yaradığını anlayamadım. Örneğin resim eklenebilir olan seçimli liste vs.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bazı raporların ne ise yaradığını anlayamadım. Örneğin resim eklenebilir olan seçimli liste vs.

Kolay Sınıf rapor alanlarında yer alan raporlardan...

Resim eklenebilir sayfa​

Örneğin elinizde bir resim var ya da ekran görüntüsü, bu bir kitap sayfasının resmi ya da herhangi bir resim olabilir. Resmi yükleyerek tüm öğrencilerin sayfalarda bilgileri olacak şekilde çıktı alabilirsiniz.

Seçimli liste​

Bu rapor özelleştirilmiş listeler içindir. Örneğin futbol takımı ya da başka bir grup oluşturuyorsunuz. Listeden öğrenci isimlerini seçerek bir liste oluşturup yazıcı çıktısı alabilirsiniz.

G

g_ince

Ziyaretçi
Öncelikle kolay sınıf programı için teşekkür ediyorum işlerimi gerçek anlamda kolaylaştırdı ancak program, okuldaki akıllı tahtada gayet güzel her alan net görünürken evdeki laptopta resimlerin bir kısmı görünmüyor. Programı genişletiyorum bir sonraki başlangıçta yine aynı şey oluyor. Bu sorunu düzeltirseniz harika olur bence, belki sorun bendem kaynaklanıyordur bilemiyorum.