Kokulu Mum

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Dün elektrik gitti saatlerce. Evde mevcut olan tek mum, ıspartadan hediye gül kokulu-ve gül şekli- pembe mumdu:D
e ne yapayim yaktım onu, tabi şekil bozuldu falan.
Elektrik gelince çıkthm odadan, geri girdigimde çevreyi tuhaf bir gül-bal-yanık kokusu karışımı sardığını fark ettim. Güzel degildi.
bu kokulu mumların kokusu butun odaya siner, içini bunaltır insanın böyle çok katı bir koku olur sanki

Papatya

V.I.P
V.I.P
Bath&Body Works marka mumların güzel olduğunu duymuştum. Bende şahsen vanilya kokulu mumlardan hoşlanıyorum. Meyve kokulu olanlar bana itici geliyor.
Duştan çıktıktan sonra, rahatlamak istediğinizde, meditasyon yaparken yakabilirsiniz.

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Geçen sene bir akşam bütün mahallede elektrik kesilmişti, marketlerde fener de kalmamış herkes almış. Bir markette yeşil elma kokulu mum bulmuştuk mecburen aldık. Ferah, hoş bir kokusu vardı, meyvesine göre de değişir gerçi. Biz mumları yaktık ve iki dk sonra elektrik gelmişti :/ bi daha da kullanmadım. Bu da böyle bir anımdır.:P

Hecem

Özel Üye
Özel üye
Zaman zaman odamda lambası kapatıp yakarım. Benim icin ayrı bir dünya mun ışığı ve kokusu.