Kocaeli'deki Sağlık Meslek Liseleri

Suskun

V.I.P
V.I.P
* Kocaeli Gebze'deki Sağlık Meslek Liseleri

* Kocaeli İzmit'teki Sağlık Meslek Liseleri

* Kocaeli Kandıra'daki Sağlık Meslek Liseleri

* Kocaeli Karamürsel'deki Sağlık Meslek Liseleri

* Kocaeli Körfez'deki Sağlık Meslek Liseleri

Gebze Sağlık Meslek Lisesi
Kocaeli Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Gebze Sağlık Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Gebze Sağlık Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Gebze Sağlık Meslek Lisesi SBS taban puanları, Gebze Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Gebze Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: GEBZE SAĞLIK MESLEK LİSESİ
Adresi: GEBZE SAĞLIK MESLEK LİSESİ BARIŞ MAH

Kocaeli Sağlık Meslek Lisesi

Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kocaeli Sağlık Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kocaeli Sağlık Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kocaeli Sağlık Meslek Lisesi SBS taban puanları, Kocaeli Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kocaeli Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: KOCAELİ SAĞLIK MESLEK LİSESİ
Adresi: ANIT PARK YANI

Kocaeli Kandira Sağlık Meslek Lisesi

Kocaeli Kandıra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kocaeli Kandira Sağlık Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kocaeli Kandira Sağlık Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kocaeli Kandira Sağlık Meslek Lisesi SBS taban puanları, Kocaeli Kandira Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kocaeli Kandira Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: KOCAELİ KANDİRA SAĞLIK MESLEK LİSESİ
Adresi: AKDURAK MAH.SAĞLIK SOK.

Karamürsel Sağlık Meslek Lisesi

Kocaeli Karamürsel İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Karamürsel Sağlık Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Karamürsel Sağlık Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Karamürsel Sağlık Meslek Lisesi SBS taban puanları, Karamürsel Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Karamürsel Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: KARAMÜRSEL SAĞLIK MESLEK LİSESİ
Adresi: İSMAİL AĞA MAH.GAZENFER BİLGE CAD.ESKİ HÜKÜMET KONAĞI -KARAMÜRSEL/KOCAELİ

Kocaeli Yarimca Körfez Sağlık Meslek Lisesi
Kocaeli Körfez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kocaeli Yarimca Körfez Sağlık Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kocaeli Yarimca Körfez Sağlık Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kocaeli Yarimca Körfez Sağlık Meslek Lisesi SBS taban puanları, Kocaeli Yarimca Körfez Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kocaeli Yarimca Körfez Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: KOCAELİ YARİMCA KÖRFEZ SAĞLIK MESLEK LİSESİ
Adresi: KÖRFEZ SAĞLIK MESLEK LİSESİ ÇAMLITEPE MAH: KOCATEPE CAD. NO: 20 KÖRFEZ /KOCAELİ