Kocaeli Kandıra'daki Liseler

Suskun

V.I.P
V.I.P
Anadolu Kalkınma Vakfı Ballar İlköğretim Okulu
Kocaeli Kandıra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Anadolu Kalkınma Vakfı Ballar İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Anadolu Kalkınma Vakfı Ballar İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Anadolu Kalkınma Vakfı Ballar İlköğretim Okulu SBS taban puanları, Anadolu Kalkınma Vakfı Ballar İlköğretim Okulu öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Anadolu Kalkınma Vakfı Ballar İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: ANADOLU KALKINMA VAKFI BALLAR İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: A.K.V BALLAR İLKÖĞRETİM OKULU

Kandıra Lisesi
Kocaeli Kandıra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kandıra Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kandıra Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kandıra Lisesi SBS taban puanları, Kandıra Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kandıra Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: KANDIRA LİSESİ
Adresi: Akdurak Mah. Sakarya Cad