Kocaeli Gebze'deki Liseler

Suskun

V.I.P
V.I.P
* CUMHURİYET LİSESİ
* ÇAYIROVA SÜLEYMAN DEMİREL LİSESİ
* DARICA LİSESİ
* DARICA NEŞET YALÇIN LİSESİ
* GEBZE ATATÜRK LİSESİ
* GEBZE LİSESİ
* GÜZELTEPE FEVZİ ÇAKMAK LİSESİ
* SARKUYSAN LİSESİ
* TAVŞANÇIL MARŞALL BOYA ÇOK PROGRAMLI LİSESİ
* ZİYA GÖKALP LİSESİ

Cumhuriyet Lisesi
Kocaeli Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Cumhuriyet Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Cumhuriyet Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Cumhuriyet Lisesi SBS taban puanları, Cumhuriyet Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Cumhuriyet Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: CUMHURİYET LİSESİ
Adresi: CUMHURİYET MAHALLESİ KUBİLAY CAD. 2212/6 GEBZE KOCAELİ

Çayırova Süleyman Demirel Lisesi
Kocaeli Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çayırova Süleyman Demirel Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çayırova Süleyman Demirel Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çayırova Süleyman Demirel Lisesi SBS taban puanları, Çayırova Süleyman Demirel Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çayırova Süleyman Demirel Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: ÇAYIROVA SÜLEYMAN DEMİREL LİSESİ
Adresi: Emek Mah. Fatih Durağı Çayırova Cam Fabrikası Yolu Üzeri Gebze Kocaeli

Darıca Lisesi
Kocaeli Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Darıca Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Darıca Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Darıca Lisesi SBS taban puanları, Darıca Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Darıca Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: DARICA LİSESİ
Adresi: NENE HATUN MAH.SOKULU CAD. DARİCA GEBZE KOCAELİ

Darıca Neşet Yalçın Lisesi
Kocaeli Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Darıca Neşet Yalçın Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Darıca Neşet Yalçın Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Darıca Neşet Yalçın Lisesi SBS taban puanları, Darıca Neşet Yalçın Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Darıca Neşet Yalçın Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: DARICA NEŞET YALÇIN LİSESİ
Adresi: Kazim Karabekir Mah. Oruç Reis Cad.

Gebze Atatürk Lisesi
Kocaeli Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Gebze Atatürk Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Gebze Atatürk Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Gebze Atatürk Lisesi SBS taban puanları, Gebze Atatürk Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Gebze Atatürk Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: GEBZE ATATÜRK LİSESİ
Adresi: İNONÜ MAH.İBRAHİMAĞACAD.

Gebze Lisesi
Kocaeli Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Gebze Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Gebze Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Gebze Lisesi SBS taban puanları, Gebze Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Gebze Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: GEBZE LİSESİ
Adresi: Mustafa Paşa Mah. Şehit Yılmaz Argon Cad. 748 Sok. No: 29 Gebze Kocaeli

Güzeltepe Fevzi Çakmak Lisesi
Kocaeli Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Güzeltepe Fevzi Çakmak Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Güzeltepe Fevzi Çakmak Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Güzeltepe Fevzi Çakmak Lisesi SBS taban puanları, Güzeltepe Fevzi Çakmak Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Güzeltepe Fevzi Çakmak Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: GÜZELTEPE FEVZİ ÇAKMAK LİSESİ
Adresi: Yenimahalle Adnan Kahveci Cad. No:2 Güzeltepe Gebze Kocaeli

Sarkuysan Lisesi
Kocaeli Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Sarkuysan Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Sarkuysan Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Sarkuysan Lisesi SBS taban puanları, Sarkuysan Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Sarkuysan Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: SARKUYSAN LİSESİ
Adresi: Osman Yılmaz Mah. Yeni Bağdat Cad. No: 25 Gebze Kocaeli

Tavşançıl Marşall Boya Çok Programlı Lisesi
Kocaeli Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Tavşançıl Marşall Boya Çok Programlı Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Tavşançıl Marşall Boya Çok Programlı Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Tavşançıl Marşall Boya Çok Programlı Lisesi SBS taban puanları, Tavşançıl Marşall Boya Çok Programlı Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Tavşançıl Marşall Boya Çok Programlı Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: TAVŞANÇIL MARŞALL BOYA ÇOK PROGRAMLI LİSESİ
Adresi: MUHARREM TETİK CAD. CUMHURİYET MAH. NO:1 TAVŞANCIL

Ziya Gökalp Lisesi
Kocaeli Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ziya Gökalp Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ziya Gökalp Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ziya Gökalp Lisesi SBS taban puanları, Ziya Gökalp Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ziya Gökalp Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: ZİYA GÖKALP LİSESİ
Adresi: BEYLİKBAĞİ MAH.YAŞAR DOĞU CAD.NO:75