• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

KOÇ(21 Mart-20 Nisan)

r0se

Forum Onuru
Özel üye
13 Mayıs 2016 Cuma Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Mayıs 2016 Cuma Koç burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumları bugün neler söylüyor? 13 Mayıs 2016 Cuma günü Koç burcu için nasıl geçecek? İşte burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları:
Sevgili Koç, şans kapınızı çalacak. İstediğiniz şeyi getirecek. Buna hazır olursunuz ve istediğinizi elde ediniz. Zaman zaman çevrenizde ne oluyor bitiyor fark etmiyorsunuz. Bunların hepsi elbetteki öncelikle sizin ne istediğinizi bilmeniz ve bunu dile getirmenizle alakası var. Bunun için ilişkilerinizi kullanmalısın

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları Hürriyet Yorumu
Çocuklarla veya ev ve aile ile ilgili konular sizi yavaşlatabilir. Duygularınızla hareket etmemelisiniz. Fiziksel anlamda enerjinizi doğru kullanmanız stresi atmanıza ve para yapmanıza yardım edebilir. Tamamlanması gereken işler var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hedeflerimizi (günlük hedefler dahil)gerçekleştirme konusunda istekli ve enerjik bir gündeyiz. Fikirlerimizi açıkça ortaya koyabilir, karşı tarafı kolayca ikna edebilir ya da etkileyebiliriz. Olumlu görüşmeler, yazışmalar, fikir paylaşımları, toplantılar ve yazılı ve sözlü sunumlar için olumlu günlerdeyiz. Başarılı iş birlikleri, ortaklıklar veya ilişkiler kurabileceğimiz on gün. Derin bağlar kurabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları Milliyet Yorumu
Bugün keyif aldığınız konulara yönelebilirsiniz. Çocuklarınıza zaman ayırmak size iyi gelebilir. Güzel olan şeyler için harcama yapabilirsiniz. İş hayatınızda gelişen gergin olaylar sizi de etkileyebilir. Gün içinde sevdiğiniz konularda daha fazla bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara yön kazandırmak isteyebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları Sabah Yorumu
Bugün, sosyal ilişkilerinizde yaşadığınız olaylara farklı bir bakış açısı ile değerlendirebilirsiniz. Mesleğinizle ilgili yeni bir yapılanma dönemine giriyorsunuz.. Disiplinli davranmak, size pozitif enerji verecek. İş motivasyonunuz çok daha verimli hale gelecek. Mantığınızın sesini dinlemelisiniz. Yenilenme konusunda acele etmemelisiniz.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları Radikal Yorumu
Gün boyunca sosyal ortamlar, arkadaş çevreniz ve etkinliklerde enerjinizle ön planda olan isim olurken, ikili ilişkilerinizde güzel tekliflerle karşılaşabilir, iş görüşmeleri ve özel yaşamınızdaki buluşmalarınızda keyifli saatler yaşayarak, mutluluk ve keyifle zaman geçirebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları Takvim Yorumu
Seyahatlere açıksınız. Uzun süredir görmediğiniz kimseleri ziyaret edebilirsiniz bugün. Yoğun tempoda geçecek güne planınızda olmayan iş görüşmelerini bile sıkıştırılabilirsiniz. Bu arada yaratıcı enerjinizi keşfetmeyi başaramazsanız başkaları size ne söylerse söylesin yardımcı olamazlar. Güçlü hayal gücünüz sizi sanata yönlendiriyor.
 
Top