Kızların erkeklere bakması..

Araf

İstemeden Kirleniyor İnsan.
Özel üye
Öyle göz ucuyla içli içli bakan tip kız modelleri vardır. bakar bakar iç çekerler. Yakısıklıya bakmak sevaptır da diyenleri vardır.:)

Ayrıca bakan kızların %99'u baktıkları kişilerinde onlara baktığını sanarlar. Ama alakası yoktur. Paranoyak bir eylemden başka birşey degildir.

Erkeklerin kızlara bakması gibi Kızlarında erkeklere bakması sık rastlanan Olaylardan birisi oldu artık:)

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
Elbette bakar. Ben bakıyorum ama dikkat ediyorum elinde yüzük varsa ya da yanında sevgilisi falan varsa bakmıyorum.

Geçenlerde hastanede sıramı beklerken uzun boylu, hemşir bir çocuk gördüm. Mesleğinde yeni olmalı. Resmen onu göz hapsine aldım ama beni görecek durumda değildi hasta vardı sedyeyle uğraşıyordu.

Ben bana baktığını fark ettiğim kişiye bakmıyorum o dakikadan sonra sanırım ondan bu derece sapım.

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Benim bu konudaki düşüncem elbette insan beğenebilir bakabilir ama öyle saf saf sürekli bakmakta neyin nesi hiç huyum değildir ve bakmamda anlık bakarım sadece şu iç çekme meselesinde daha önce iğrenç duyumlar aldım şahsen arkadaşlarım yanımda yaptıklarında değişik bir sinir patlaması yaşarım ?