• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Kizlarin aradigi erkek tipleri :))

wien06

V.I.P
V.I.P
Kalpsiz(kusura bakma nickini yazmakta zorlaniyorum;)) baska ERKEK tibi kaldimi demissin bence daha cok Erkek tipi var mesela ben:) burada benim tipim anlatilmamis;)

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
2- KENDİNE GÜVENENLER

Kendinden emin ve koruma içgüdüleri yüksek erkeklerdir. Kendine o kadar güvenir ki iş arkadaşlarınızdan, erkek arkadaşlarınızdan sizi kıskanmaz ve ne yaparsanız yapın arkanızda dururlar.

Neden bu kadar çekici: Kadınlar kendine güvenen erkeklere bayılırlar. Eğer o kendini mükemmel görüyorsa, siz de görürsünüz. İmrenilerek bakılan bir kendine güven abidesi olması, haliyle kadınlara çekici gelir.

Kesinlikle her erkekte olması gereken temel özellik kendine güven devamlı papağan gibi haklısın diyen erkek sıkar beni ben onunla tartışmalıyım atışmalıyım aksiyon olmalı arada sinir bozucu ya kendine güveni olmayan bir fikri olmayan bir erkek ama ortaya bir karışıkta güzel olurdu romantik kendine güvenen düşünceli sanatçı ruhlu biraz maço ama kro değil :D

k@LpSiz_K@fKéF

Forum Onuru
Kalpsiz(kusura bakma nickini yazmakta zorlaniyorum;)) baska ERKEK tibi kaldimi demissin bence daha cok Erkek tipi var mesela ben:) burada benim tipim anlatilmamis;)

Tam tanımıyorum seni ama bana senin için, şu uygun geldi :)

7- DÜŞÜNCELİ ERKEKLER

Yemeğe gittiğinizde siz sandalyeye oturana kadar başınızda bekleyen, otomobile binerken kapınızı açan, duygusal ve aşırı centilmen erkeklerdir. Eve gitmek istediğinizde ya da filmden sıkıldığınızda, bunu siz daha söylemeden anlayabilecek karakterdedir.

Neden bu kadar çekici: Bu tarz erkeklerin kadınları ellerinde tutamadığını düşünenler yanılıyor. Özgür ruhlu veya zeki olan erkeklerde aradıklarını bulamayan kadınların son durağı düşünceli erkeklerdir. Uzun süreli ilişki düşünen kadınların hayalindeki erkek de bunlardan biridir.

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Allah aşkına çok şey mi istiyoruz? buarada o çocukluk resmi banada ilginç geldi :-) ama yeni resimlerle ilgilensin. hatta mümkünse burada iğrenç çıkmışım dediğim zaman pohpohlasin.

Suskun

V.I.P
V.I.P
Hanımlar...Çok şey istemeyin ,çok seçici olmayın .Çok seçici olursanız seçintiye kalırsınız.4x4 sadece parfüm adı.4x2 buldunuzmu kapayın gözünüzü evlenin,bir dahada diyer gözünüzü hiç açmayın.Yoksa geçim olmaz.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Araziye çıkmayacaksanız bence de 4x2 iyidir :D İşin şakası bir yana bu frekans olayı. Kimine göre çok antipatik çekilmez bir tavır bir diğerine göre çekici olabiliyor. O yüzden diyorum ki kafa yapınıza uygun birini bulun kızlar, görsel güzellik geçicidir :P

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Bu konu bende şu bilindik soruyu cağrıştırıyor..Kadınlar ne ister...Konu içeriğine bakılırsa cevap kadın erkeğin kendisine kul köle olmasını ister, olunca da ondan nefret eder..Maço olsun her istediğimi yapmasın,evde erkek olduğunu hissedeyim ister olunca öküz der yine nefret eder..:confused:.