Kızları Cok Üzdünüz Beyler

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Bakım elbetteki önemli ama öncelik sırası hangisi olmalı? Kıskandığım için koydum "adinos kaslarını" oldu mu rahatladınız mı?

kizlari-usmeyin.jpg

Ama aşkım dışarıdan yemek çağıralım!
Yemek yapmak bir sanattır. Sanattan anlayan kızları sevin beyler ( Böyle dedim kesin yemek yapmayı bilmeyen birini seveceğim. Kesin )
Iphone 6 fakir!

Benimle dönerciye gelecek kızı nereden bulabilirim?

Keseyi neden böyle gericilik-kabalık olarak görürler ki? Masaj yapınca spalarda modern ama eline bir bez geçirince nobran oluyor insanlar. Her şey algı mı yani?

Oysa ne güzel balık yiyecektik. Omega takviyesi alacaktık. Sen bana neden böyle yapıyorsun ama ?

Ah aşkım yeni manikür yaptım, hiç uğraşamam!

Hesabı kim ödemeli?

Sevdiği erkeği düşünüp pahalı restorantlara gitmeyen kızları sevin beyler. Siz kızlar da şunu anlayın. Zaten seven bir erkek sizi saraylarda yaşatmak ister. En güzel yerlere, en şık yerlere götürmek ister. Ama şartlar buna elverişli değilse biraz özveri gösterseniz ölür müsünüz?

Sitede çok karşılaşıyoruz fakir erkekler sevmesin, aşık olmasın diye. Haklısınız amenna. Ama unutmayın Sakıp Sabancı'da fakir biriydi. Sonra nasıl yükseldi siz de biliyorsunuz.

Ne oldum demeyin, ne olacağım deyin" diyen erkekleri seven kızlar.

Adam saatini satıp kadının güzel saçları için gümüş bir tarak aldığı sırada, Kadın adamın saatine zincir alabilmek için saçlarını satıyordu…

Belki de bu yüzden kimse gerçek aşkı yakalayamıyor. Çünkü biz aşık aramıyoruz bencil duygularımıza köle arıyoruz. Sonra da aşk yok diyoruz. Aşk soyut bir varlıktır unutmayın. Onu somut hale getiren iki aşıktır.

Bir aşk yüce bir hale geliyorsa o iki aşığın elindedir.

Eğer aşağı hale geliyorsa Aşk bu yine iki bencil insan duygusunun ürünüdür. Sizi, siz olduğunuz için seven insanları sevin. Belki de o zaman aşkı yakalayabilirsiniz.

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Erkekleri üzen kadınlarda var buna nedemeli.
Onlar kimin umrunda abim;)
onlarida erkekler düsünsün :)) benim sorunummu :)
Öyle ya canısım biz kendimize bakarız dimi;)
Üzdüler bizi Abdülhey ,bozuk para misali harcadılar :)
Herkes aşkını kendi kafasında yarattığı gibi yaşıyor ,oysa insan birini seviyorsa olduğu gibi kabul etmeli herşeyiyle ama nerde :)
Eller kadir kıymet bilmiyor annem senin gibi kimse sevmiyor annem şarkısı mırıldanıyor duduaklarımda :)

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Onlar kimin umrunda abim;)

Öyle ya canısım biz kendimize bakarız dimi;)
Üzdüler bizi Abdülhey ,bozuk para misali harcadılar :)
Herkes aşkını kendi kafasında yarattığı gibi yaşıyor ,oysa insan birini seviyorsa olduğu gibi kabul etmeli herşeyiyle ama nerde :)
Eller kadir kıymet bilmiyor annem senin gibi kimse sevmiyor annem şarkısı mırıldanıyor duduaklim:)
yani en azindan salataliklari felan cöpe atmiyoruz :) müsrüf degiliz :))) hala yaranamiyoz hala üzüyorlar onlar icin salataliklarla güzelesiyoruz:)))

Enda

Neylersin!!!
V.I.P