Kızılay Bağış Kampanyası

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
Çerezforum sitesi üzerinden kazanılan CTL ler ile yapılan bağış kampanyalarından 2. olan kızılaya bağış organizasyonumuz başarıya ulaşmıştır arkadaşlar. Bana destek olan bütün arkadaşlara teşekkürler. Yardımın gizlisi makbuldür lafına sığınarak yardımcı olan arkadaşların isimlerini ben paylaşmıyorum arkadaşlar. İsterlerse kendileri açıklayabilirler.

Toplanan paranın amacına ulaştığının kanıtı olarak dekontu paylaşıyorum arkadaşlar.
Eğer tekrar katılım olacaksa başka bir organizasyon düzenleyebilirim arkadaşlar.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Teşekkürler @Sentinus böyle yararlı bir organizasyona araılık yaptığın için. Böylece ikinci kez kazanılan CTL'ler doğru yerlere ulaşıyor. Eylül ayına kadar sistemin devam edeceğini söylemiştik ancak yıl sonuna kadar uzatabiliriz kampanyayı. Bireysel taleplere de açığız arkadaşlar. CTL lerinizi TL ile değiştirme süreci devam ediyor. Forum genelinde 1500 TL'yi geçen bir miktarda CTL dolaşıyor bilginize. :)

Diğer bağış konusuna BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
Mebla yüksekmiş gerçekten. :) Eğer katılım olacaksa daha büyük bir organizasyon düzenleyebiliriz. Bu sefer kurumlara değil de gerçekten ihtiyaç sahibi bir kişiye ulaştırabiliriz biriktirilen parayı.

Yeter ki destek çıkacak arkadaşlar olsun. Geçen sefer ki gibi 2 - 3 kişi olursa yürümez ama bu iş :)

Düş

Özel Üye
Özel üye
Cerezforum ailesi olarak bir öğrenci okutabiliriz. Lösev vs. Gibi kuruluşlar zaten reklam aracılığı ile yeterince bağış alıyor. Ama ihtiyaç sahibi birinin eğitimine destek olmak bence daha mantıklı.

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
Eyvallah hocam. Senin fikirlerin sayesinde gerçekleşti zaten bu organizasyonlar. Dediğin gibi sen sözünde durdun hep. Hiç ikiletmeden ödemeleri aldım iki seferde. Tekrar sağ olasın.

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
Cerezforum ailesi olarak bir öğrenci okutabiliriz. Lösev vs. Gibi kuruluşlar zaten reklam aracılığı ile yeterince bağış alıyor. Ama ihtiyaç sahibi birinin eğitimine destek olmak bence daha mantıklı.

Yukarı da bahsettiğim etkinlik böyle bir şey zaten. Seninle de daha önce konuşmuştuk bu konuda ve öyle birisinin varlığından bahsetmiştin. Ben yardıma şimdiden hazırım. Yeter ki gerekli ortam kurulsun.