Kiz Cocugumu yoksa Erkek Cocukmu hayirli ??

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
sizce kiz cocugumu yoksa erkek cocugumu daha hayirli ilerliyen saatlerde bire bir yasayip gordum bir olaya tanik oldum onu paylasacagim

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
Kız evladı rahmet, erkek evladı nimetdir.ALLAH nimet için sorgu-sual eder.Rahmet için ödüllendirir..!!!
Hz.Muhammed(s.a.v) Efendimiz

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
tabiki saglikli hayirli evlat nasip etsin ama birde bunun ilerisini dusunmek gerekiyorsa hastalik yaslilik acisindan soruyu tam yazmamisim :((

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
:(( Ben babam icin gittim ya Tr ye hastaneye Babam ile ayni odada yatiyordu babasi surekli gitmiz icin sohbet ne ettik ve annesi ayrilmis babasindan babasi beyin amaliyati gecirmis allahim cektirmesin felc olmus ve 2 ay az bir sure degil tabiki bunlar iki kardes 1 kiz bir oglan kiz sadece haftada 1 gun geliyor 1 saat sonra gidiyor errkek olan 24 saa t babasin basinda bekliyor ve altini temizliyor tek babasi olsa ordaki butun hastalara yardim ediyor ve malesefki ablasi babasinin bir kiyafetini dahi yikamiyormus :((((( burda ne demeli

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
hayırlısı demeliyiz,kız erkek fark etmez,etmemeli...anne ve babaya bakmak konusunda da bugün başkasına,yarın sana diye düşünmeliyiz,benim annem baktı babaanneme,anneannemede yengem,kimseye bırakmadı...Allah içimizdeki merhametle sınamasın izleri ve insanoğlunu,bazen katı yürekliler oluyor malesef...