• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Kitaplarda Altını Çizdiğimiz Cümleler

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
“Eğer iki karşıt şeyi aynı anda istemek nevrotiklikse ben tepeden tırnağa nevrotiğim. Hayatımın geri kalan kısmını karşıt şeylerin birinden öbürüne uçmakla geçireceğim.”

Sylvia Plath - Sırça Fanus

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
"Bir kemanın en üst teli gibi gergin ve sinirli olabilirim ama yine de gökyüzü mavileşmeye başladığı sırada uyumaya hazırımdır."

Sylvia Plath - Johnny Panik ve Rüyaların Kutsal Kitabı

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Okula gitmek için erken kalktığımda her sabah içimden, birileri tüm bunların bedelini ödeyecek, diye geçiriyorum.

Stefano Benni - Tatlı Hayat (sf 19)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Kitaplardan değil ama bu kez netten altını çizdiğim bir ekran görüntüsü aldım... Test amaçlı mı iletişime kapatılmış acaba ? :)

KMOmWt6.png

İlgili link Superonline ile açılmıyor. TTNet ile de sanırım açılmıyor ama test etmedim. :) Mobilden açılıyor...

Test etmek için adresi kopyalayıp adres satırına yapıştırın.

Karmin Böcek Boyası ve İçinde Bulunduğu Gıdalar.

_KbraS_

Özel Üye
Özel üye
''AŞTİ'de Ankara-İzmir otobüsünün camından hayatımın 4 senesini verdikten sonra, karşılığında beni piç gibi ortada bırakan çocuğa el sallıyorum. Hani böyle her insanın takıntı haline getirdiği, ille o olsun Brad Pitt gelse koluna sümüğümü sürmem dediği aşkı vardır ya, ha işte benimki de buydu. Hep yakışıklı, ilik gibi zengin ve de esprili erkeklere baktığım halde kalkıp dangoz gibi 2 çocuk yemişte sıçamamış o yüzden de kocaman göbekli kalmış, kafasındaki saçların üçte biri döküldüğü halde kalanını jöleye bulamış, hayata dair tek görüşü Fenerbahçe çerçevesinde oluşturmuş, üstüne üslük şehla ve de tek kaşlı bu kaba saba ayı oğlu ayıya aşık oldum.. Şey gibi işte; böyle DKYN'nin vitrinlerine bakıp bakıp iç geçirdikten sonra, kalkıp aynısı pazarda var diyerek 5 tl'ye aldığın penyeler.. Kimisi iyi çıkıyor da, bu sefer yanılmıştım.

PuCCa - Küçük Aptalın Büyük Dünyası

Aşk hayatım #temsili falan değil, bunun aynısı :D

Düzenleyen yönetici:

limonata

Özel Üye
Özel üye
“Otuza yaklaşmaktayım… Bugüne kadar ne yaptığımı düşündüm. Bir sıfırdan başka netice alamadım. Hayatta hiçbir şey yapmış olmamak gibi korkunç ve utandırıcı bir şey var mı? Son zamanlara kadar ‘Fena bir şey yapmıyorum ya!’ der ve kendimi temize çıkarmaya çalışırdım. Fakat hadiseler gösterdi ki, fena olmayışım tesadüf eseriymiş, fırsat düşmemiş, zaruret olmamış. Nitekim hayatın ilk çelmesinde yuvarlanıverdim. İyilik demek kmseye kötülüğü dokunmamak değil, kötülük yapacak cevheri içinde taşımamak demektir. Bende bu fena cevher fazla miktarda mevcutmuş. Belki herkeste var… Fakat insan olan onu söküp atmasını, yahut boğmasını biliyor… Dokunmadan bırakmak, bir gün başını kaldırmasına meydan vermek olur…”

İçimizdeki Şeytan-Sabahattin Ali

ben de sayfayı çekip atmak isterdim ama maalesef kitabım onda kaldı..

Düzenleyen yönetici:

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
“Otuza yaklaşmaktayım… Bugüne kadar ne yaptığımı düşündüm. Bir sıfırdan başka netice alamadım. Hayatta hiçbir şey yapmış olmamak gibi korkunç ve utandırıcı bir şey var mı? Son zamanlara kadar ‘Fena bir şey yapmıyorum ya!’ der ve kendimi temize çıkarmaya çalışırdım. Fakat hadiseler gösterdi ki, fena olmayışım tesadüf eseriymiş, fırsat düşmemiş, zaruret olmamış. Nitekim hayatın ilk çelmesinde yuvarlanıverdim. İyilik demek kmseye kötülüğü dokunmamak değil, kötülük yapacak cevheri içinde taşımamak demektir. Bende bu fena cevher fazla miktarda mevcutmuş. Belki herkeste var… Fakat insan olan onu söküp atmasını, yahut boğmasını biliyor… Dokunmadan bırakmak, bir gün başını kaldırmasına meydan vermek olur…”
İçimizdeki Şeytan-Sabahattin Ali

ben de sayfayı çekip atmak isterdim ama maalesef kitabım onda kaldı..

Kitaplığımda yer alıp henüz okuyamadım bir kitap...