Kitap konulu kompozisyon

Egtmci

Katılımcı
KİTAP VE BEN

Kitap okumak bence hayattaki en güzel şeylerden biridir.Kitap insana bir çok şeyi ğretir.Bilgilendirir ve kültürlendirir.Kitapların benim hayatımda büyük bir yeri vardır. Sürekli okumak hatta başından hiç ayrılmak istemiyorum. Kitaplar bende öyle bir alışkanlık yaptı ki okumadan duramıyorum.

Kitaplar insana unutulmaz şeyler yaşatır.Kitaplar insanın yalnızlığını giderir. Bizimle arakadaş olurlar.Kitaplar bizim hayatımızda yardımcımızdır. Kitaplar insanı hayata hazırlar.Kitap bize sevinç ve mutluluk hissi verir. Ve bence bu hisleri yaşamak çok güzel bir duygudur. Hayata hazırlar. Kitap bize sevinç ve mutluluk hissi verir. Ve bence bu hissi yaşamak çok güzel bir duygudur.

Ben en çok macera kitaplarını ve şiir kitaplarını seviyorum.Ayrıca masalları ve öğüt veren kitapları da severim.Roman,masal,hikaye gibi kitaplar bizim kişiliğimizin aynasıdır.

Ben kitapları çok seviyorum.Ve bu yüzden hep bir kütüphanem olsun istemişimdir. Kitapların hepsi benim olsa ne güzel olurdu.Hepsini okurdum. Hiçbirini incitmez.

Sayfalarını yırtmazdım.Onları okurdum.Benim kitaplara duyduğum sevgi gerçek bir sevgi.Ben kitapları asla bırakmam,bırakamam.

Bence herkez kitap okumalı.Okuma yazma bilen bir kişi için bu hiçte zor bişey değil.Bence kitap okumak, internette vakit geçirmekten, televizyon izlemekten, ve bir çok şeyden daha güzel.

Kitaplar gerçek dostudur.Seni asla sırtından vurmaz. Yalan söylemez ve seni üzmez.

Arkadaşlar size tavsiyem sizde kitap okuyun.Ve onlarla arkadaş olun. Siz onları bırakmazsanız onlarda sizi bırakmaz!..

HAYDİ HEPİMİZ OKUYALIM!!!