• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Kişilik Bozukluğu Anketi

Psikoloğunuz, `Sizde kişilik bozukluğu var` deseydi, sizinki hangisi olurdu?

• Manik Depresif

Oy: 5 22.7%
  • Şizotipal

Oy: 1 4.5%
  • Obsesif-Kampulsif

Oy: 0 0.0%
  • Paranoya (Othello Sendromu)

Oy: 2 9.1%
  • Bipolar Bozukluk

• Megalomani

Oy: 1 4.5%
  • Pasif-Agresif

• Panik Atak

Oy: 2 9.1%
  • Bağımlı

• Ben son derece sağlıklıyım.

Oy: 11 50.0%

• Toplam katılan
    22

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Kişilik bozukluğunuz olduğunu söyleselerdi sizce bu hangisi olurdu :)

Manik Depresif: Zaman zaman çöküntü, bazen de uçuşlardayım. İki uçlu mizacımız bozulmuş, n`apalım?
Şizotipal: Dengesizin biriyim. Bende kesin zihin ve kişilik bölünmesi var. Merhaba kedicik, gel pisi pisi
Obsesif-Kampulsif: Ütüyü fişte mi bıraktım acaba? Ocağı açık unuttum mu ki? Tokalaştım elimi yıkamam lazım mikrop yuvası bunlar
Paranoya (Othello Sendromu): Kimdi o? Neden sürekli el şakaları yaptı? Dur bi dakika bekle, hayırdır canım sen niye bakıyorsun?
Bipolar Bozukluk: Güzel arkadaşım bu dediklerinin hepsinden az buçuk var bende. Allah`a çok şükür deliyiz
Megalomani: Ben mükemmelim; aa, sen değil misin? Neyse herkesin egosu yüksek olacak değil ya!
Pasif-Agresif: `Hayır` demekten haz alıyorsam o kadar da negatif değilim. Ne de olsa birgün herkes toprak olacak, gel barışalım
Panik Atak: Bu korku ve huzursuzlukla yaşayamam. Nefes alamıyorum, bak yine başladı. Tamam, bu kez kalp krizi
Bağımlı: Aah Aysel ahh! Sigaramı ben, beni de sen be.. Gidersen sıkarım kafama diyorum, inanmadın galiba