Kış mevsimini sevmek için sebepler

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Benim gibi aşırı üşüyen bir insan bile kışı özlüyorsa gerçekten güzel bi mevsim olsa gerek :P
-kış modası daha çok hoşuma gidiyor
-bol bol sıcacık kahve içebiliyorsun
-bütün gün dolaşmış olsan da yazın olduğu kadar yorulmuyorsun
-herkes daha enerjik
-ara sıra yağmur yağması huzur veriyor

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hiç sevmem soğuk havaları...

Hemen bi anımı anlatayım... İlk görev yerim Muş. Tabi kışları çetin geçiyor -40 lara dayanan soğukta tükrüğü birazcık uzağa atarsanız havada donarak yere düşüyor :D

TAm bu sıralar tecilli askerliğimi bozdurup yaz tatilinde Antalya'ya askerlik yapmaya geldim. (Sadece 67 gün için) Herkes sıcaktan gölgeye kaçmaya çalışırken ben o soğuk havaları düşünüp sıcağın bağrına bağrına çıkardım :P

Düşünün arabanın karteri donmasın diye her yarım saatte arabayı çalıştırmak zorunda kaldığınız bir soğukluğu :D

Özetle kış mevsimini hiç sevmem, soğuğu da öyle... Bir ek yapayım en çok Antalya'da üşüdüm bir 29 Ekim günü üstelik. :D

Sizin hiç soğuğun acısından dolayı gözünüzden yaş geldi mi? Benim geldi işte üstelik anlattığım o Muş soğuklarında değil Antalya'da :D

Papatya

V.I.P
V.I.P

-Sıcak şeyler içmek daha kolay.
-Terleme durumu daha az.
-Bir yerlere çıkmak, işlerini halletmek daha kolay. Çünkü hava aşırı sıcak olmuyor.
-Başka bir sebep göremiyorum, kış aslında benim ruhuma iyi gelmiyor, karanlık hava, boğucu.
-Kış güneşide sevmem için bir sebep ama ve lakin;
Şuan da bile boğuluyormuş gibi oldum.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Kış huzurdur..
Kendi başınalıktır..
Pencere kenarında oturup kahve içmektir,
Bazen bir şeyler karalamak,
Bazen battaniyeye sarılmak,
Kitap okumanın en keyifli olduğu mevsimdir mesela,
Seviyorum ben keratayı :D