Kimsenin Kalbini Kırma Gel İçini Bu Sayfada Boşalt..

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
Herkes bugün kime niye neden kızdığını yazsın. Yüzüne söyleyemediklerini burada anlatsın içini boşaltsın..:)

Önce ben tabikide..:))

Aslında lafımı esirgeyen biri değilim duygularımı illaki dışa yansıtırım ya da karşımdakine söylerim..Aman bazen öyle biri olur ya da öyle bir an olurki benimde tıkandığım yerler olur.Çok kızgın ve kırgınım o'na elimden geldiğince alttan alıyorum ama daha ne kadar dayanabilirim bilmem..Burayı okuyamayacağınıu biliyorum ama buradan sesleniyorum seni çok seviyorum lütfen ama lütfen beni incitmekten vazgeç..Sen benim en iyi arkadaşımsın..

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Uyuz dertleşek dedik sende gerçekleri bu kadar yüzüme vurmasan çatlarsın dimi:P Ama iyi yaptında kendime getiriyosun beni arada gıcıkta etsen kızdırsanda iyi akıl veriyosun:):)

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
dostluk böyle midir yani...
en ufak bi şeyde sırtını dönmek midir. hayatta karsımıza neler cıkıyo, neler görüyoruz neler yasıyoruz ama dostun da sana bunu yaparsa baskaları ne yapmasın kı.. benı cok kırdın dostum, benı cok kırdın canım kardesım, benım cok uzdun can yoldayım,benı cok uzdun sırdasım,benı cok uzdun gul dostum.en zor gunlerımde yoksun yanımda ve en her seye ragmen senı cok ozluyorum HER SEYE RAGMEN. tum yarım bırakmıslıklarına ragmen tum vefasızlıgına ragmen cunku ben sana dost dedım. hep kalbımın en guzel yerındesın baska bı yerde de olamazsın. ama hatanı bı anlasan sana cok ıhtıyacım var

ohh be bu sayfa bana cok ıyı geldı:)

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
gelip sorsan endişelerinin ne yersiz olduğunu anlayacaksın ..ama sen sormadan ben söyleyemem ki:))

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
sayın hasarcı bey muallağınıza başlatmayın...adam gibi takip edin hesabınızı zırt pırt benden bişi beklemeyin...

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Geber diyo şeytan vallaha sinir tepeme geliyoya yeter bir insan bu kadar işlerle uğraşırmı ya kendi işine bak adam kendi işine

Mod-53

Uzaklardayım
Özel üye
Geber diyo şeytan vallaha sinir tepeme geliyoya yeter bir insan bu kadar işlerle uğraşırmı ya kendi işine bak adam kendi işine

geber diyor şeytan
sinir etme insani
daraltıyorsun beni
kıracağım kafanı

o koskoca burnunu
ne sokersin işime
uğraşma bu işlerle
sinir vurdu dişime

bu adamı hiç sevmem
taa başından belliydi
patron olmuşsun amma
seviyende belliydi