Kaynak ikonu

Android Kim Arıyor ? Sizi arayanları bulun -

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Kim Arıyor ? Sizi arayanları bulun - Kim Arıyor ? Sizi arayanları bulun

* Bu ücretsiz ödüllü uygulama, bilinmeyen numaraları hemen tespit eder.

* Bu ödüllü uygulama, rehberinizde olmayan ancak sizi arayan Türk firmalarının kimliklerini otomatik olarak tespit eder. Uygulama, telefon çaldığı sırada ve cevapsız çağrılardan sonra uluslararası rehberlerde hem kişi hem de firmaları tarayarak, gelen çağrı Türkiye’den ve bir firmadan yapılıyor ise firmanın kimliğini; gelen çağrı yurtdışından ise hem kişinin (kamuya açık rehberlerde yer alan) hem de firmaların kimliğini...

Açıklamanın devamı için tıklayınız...

Son düzenleme:

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Nasıl bişey yada işe yarar bişey mi bilmiyorum ama ismine bakaraktan beğendim çünkü birçok insanın arayanı bul servisiyle çok işi oluyor :) Bu konu tutacaktır:)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Uygulamayı denemedim ama gerçekten yetenekliyse kullanılabilir. Bir ara deneyeyim bunu şu an başka programlar deniyorum :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Ayarlar menüsü altında en altta Sürüm numarası diye bir menü olması lazım. Telefonun eski değilse kesinlikle 2.1 veya üstüdür. Android 1.6 çok eskilerde kaldı...

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
ustu sanirim programi yukledim sirketin telefonunu aradim buldu bizim sirketi..bi kac cep telefonu ve bizim evi denedim..onlar icin rehbere kayitli degil dedi...

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bn yukledim..ama nasil test edecegimi bilmiyorum.ayrica telefonumun 1.6 olup olmadigini nerden anlayabilirim.
Ayarlar menüsüne gir.
MEnünün en altında "Cihaz Hakında" diye bir bölüm var. Veya sende yaklaşık o şekildedir.

O bölüm altında tüm detaylar yazıyor. Örneğin benim kullandığım cihaz Android 3.2