• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Kendinize iyi bakın Allaha emanet olun

Araf

İstemeden Kirleniyor İnsan.
Özel üye
Bir süre foruma ara verme kararı aldım arkadaşlar iyisiyle kötüsüyle, acısıyla tatlısıyla azda olsa günlerimiz oldu. belki istemeyerekte olsa birilerinin kalbi kırılmıştır, aslında bu eylem benim en son yapacağım eylemlerden biri olsada, istemeyerek olmuştur diyor özür diliyorum. insan bazen kusura değil kusurlarına bakmalı ön yargılı olacaksada kendi kusurlarını ön plana alarak yorum yapmalı.yani söylemek istediğim insanın cildi değil içiymiş önemli olan. herkez kalbim var zanletmesin sakın.bazen uzaklaşmak iyidir, birinden, birşeyden,uzaklaşmak bazen yakınlaşmaktanda iyi gelir. dediğim gibi kırılan insanlar varsa eğer haklarını helal etsinler benim hakkım helaldir kalın sağlıcakla Hoşçakalın S.a

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Yine bekleriz @Aşĸ-ı DeruN. Herkesin bir özel yaşamı ve kendince nedenleri var bize saygı göstermek düşer. Katılımcı biriydin, olarak böyle olmasını istemezdim açıkçası.

Son düzenleme:

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
ne diyelim umarım her şey yoluna girer yine bekleriz.gitmeseydin iyiydi ama tabii takdir sana kalmış.kendine dikkat et.

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Elbette ki her şeyin bir nedeni vardır. Kişi daha iyi bilir kendini; nasıl mutlu olacağını, nasıl mutlu edeceğini, nasıl faydalı olacağını, vesaire... Umarım hayata dair dileklerin doğrultusunda yaşarsın. Hoş gelmiştin, az da olsa renk kattın. Bizler buradayız, her zaman bekleriz. Hakkını helal etmişsin, bizimde hakkımız varsa helal olsun... Güle, güle.