• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Kendine Hoş Geldin

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Z6YCzqQ.jpg

Kendinden başka kimseye ihtiyacın yok. En kötü gününü düşün, sana “Yanındayım.” diyen onca insan vardı. Tek başına atlatmadın mı? Düştün, ayağa kendin kalkmadın mı? Doldun, tek başına ağlamadın mı? Soruyorum sana: Değmeyecek insanlar için kendine yeteri kadar haksızlık yapmadın mı?

İnsanlar gelip geçici. Unutma, kimse senden daha çok düşünmeyecek seni. Gitmem diyenler gidecek, sen yine kendine geleceksin. Düşeceksin, ayağa yine kendin kalkacaksın. Yaralanacaksın, yaralarını kendin saracaksın. Onca acının içinden yine tek başına çıkacaksın. Sarılmaya ihtiyacın olacak, yine kendine sarılacaksın. Dertlerin seni yakacak, Anka Kuşu gibi küllerinden doğacaksın.

Kendine iyi bak, sana en çok sen lazımsın.

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Canım kendim de benim benden başka kimim var ki ben yanındayım diyen kaç kişi,gitmem diyen kaç kişi su an yanındaki bu zamana kadar yaralarımı ben sardım yine sararım kimseye ihtiyacım yok ki ben bana yeterim Allah bana yeter 😊
Allah varsa gam yok benim de rabbimden başka kimsem yok ,kimseye de ihtiyacım yok😊

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Canım kendim de benim benden başka kimim var ki ben yanındayım diyen kaç kişi,gitmem diyen kaç kişi su an yanındaki bu zamana kadar yaralarımı ben sardım yine sararım kimseye ihtiyacım yok ki ben bana yeterim Allah bana yeter 😊
Allah varsa gam yok benim de rabbimden başka kimsem yok ,kimseye de ihtiyacım yok😊
Kendine iyi bak, sana en çok sen lazımsın.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
eSVrijM.jpg

İçimde adlandıramadığım bir korku var bu günlerde.
Sanki ağzımı açsam, aslan kesilecek tüm dünya başıma.
Gidebileceğim en uç noktada; ne ekmek ne su içebilecek gibiyim,
Ağzımdaki kuruluk gitmeyecek.
Başımdaki ağırlık,
Kafamı kaldırdığımda suratıma nefesini veren gökyüzü ,
Avını gözetleyen iri ve korkunç bir timsah gibi öldürmeyi bekliyor beni .
Kapansam yere yalvarsam,
Desem ki;
Allahim dinle beni.
Şah damarımdan yakın olan sen; neden hiç bakmıyorsun bana?
Allah , o an beni duymaz.
Allah, beni duymadı.
Hoş ,
Duyan da anlayamadı.