• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Beşiktaş "Kendi evimizde oynamanın avantajını kullanarak..."

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
Beşiktaş Kulübü Eski Yöneticisi Metin Keçeli, Beşiktaş’ın Spor gündemi hakkında HABER1903’e açıklamalarda bulundu.
Keçeli, HABER1903’e yaptığı açıklamada;

-EV SAHİBİ AVANTAJINI KULLANACAĞIZ-

Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi H Grubu 4. maçında Lokomotiv Moskova ile oynayacağı karşılaşma hakkında değerlendirmelerde bulunan Keçeli;"UEFA Avrupa Ligi'nde Lokomotiv Moskova ile oynayacağımız maçı kazanmak zorundayız. Bu maçı kazanmak için kadromuz buna uygun. Bundan dolayı Lokomotiv Moskova maçından galip geleceğimize inanıyorum. Kendi evimizde oynamanın avantajını kullanarak bu maçtan galibiyet elde edeceğimizi düşünüyorum." dedi.

-MAÇA İLGİ GÖSTERECEKLERDİR-

Beşiktaş taraftarının, Lokomotiv Moskova maçına ilgi göstererek takımına destek olacağını belirten Metin Keçeli; "Taraftarlara, Lokomotiv Moskova maçı ile ilgili bir şey söylememe gerek yok. Nasıl olsa onlar bu maça ilgi göstereceklerdir. Daha önceki maçlar geç saatte oynanıyordu ve taraftar azlığına hak veriyordum ama bu karşılaşma saat 19:00'da. Bu yüzden Beşiktaş taraftarının Atatürk Olimpiyat Stadı'na giderek takımına destek vereceğine inanıyorum." diyerek sözlerini tamamladı.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER