Kel erkekler daha mı seksi?

Papatya

V.I.P
V.I.P
Traşlı bir kafa, bir erkeği çok daha ‘derli toplu’ gösteriyor

Saçları hiç bir zaman rüzgardan uçuşmayacak, dağılmayacak, yağlanmayacak ve anlamsız biçimlere girmeyecektir... İster istemez, onu içgüdüsel olarak derli toplu biri olarak görmekten kendimizi alamayacağız...

Sizce de çok daha ‘erkeksi’ değiller mi?

Aksiyon filmlerinin vazgeçilmez aktörleri neden kel sanıyorsunuz? Başta büyük üstad Bruce Willis olmak üzere, Vin Diesel, Jason Statham, Samuel L. Jackson ve Patrick Stewart bu isimlere birkaç örnek. Eminiz ki, sizin de bu isimler arasında ya da dışında bir favoriniz vardır... Yer aldıkları filmlerdeki rolleri biraz da ‘erkeksi’ olmaları yüzünden kapmıyorlar mı sizce de?

Kellik bir erkeğe ‘olgunluk’ katıyor!

Çıkış noktası tam olarak bilinmese de ‘olgun erkek kıymet bilir’ deyiminden yola çıkarak, bazı kadınların kel erkeklere öncelik vermesine anlam verebilirsiniz. Neden mi? Çünkü kel erkekler, ister istemez biraz daha olgun, biraz daha ‘görmüş ve geçirmiş’ gösteriyor...

Kendinden emin tavırları oldukça ‘etkileyici’

Kel erkekler, evden dışarı sabah yataktan kalktığı gibi çıksa da saçları dağınık gözükmeyecek. Saçlarının sürekli nasıl göründüğünü adeta kafaya takmış olan diğer saçlı erkeklerin aksine, kendinden emin tavırlar sergileyecekler. Aynada nasıl göründüklerine sadece bir kez baktıkları için, kalan zamanı ‘kendileri olmaya’ ve ‘karizmalarını bozmamaya’ ayıracaklar...

Saçlarının olmaması, diğer güzelliklerine daha çok odaklanmamızı sağlıyor olabilir

Karşınızdaki erkeğin saçlarının olmaması, ondaki diğer özellikleri ön plana daha fazla çıkarıyor olabilir. Gülüşü, duruşu ve kendini ifade biçimi çok daha belirgin hale gelecektir ki kadınlar; dahil olduğu ortamlarda kendini belli eden erkeklerden çoğunlukla hoşlanmışlardır...

Özgüven, bir erkeği ‘seksi’ yapar!

Bir erkeğin yakışıklı olup olmadığı, kadınları belli bir yere kadar ilgilendiriyor, haksız mıyız? Özgüveni olan ortalama bir erkek, özgüveni olmayan bir yakışıklıdan daha fazla seksi olma potansiyeline sahip. Kel erkekler, diğer erkeklere göre dışarıdan bakıldığında kendinden biraz daha emin ve özgüven sahibi duruyorlar sanki...

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
konuya gelirken belki diye geldim,fotoğrafları görünce kesinlikle hayır...saçlı olsun,kılı,tüyü bol olsun:D

Esr3

Özel Üye
Özel üye
Yoh valla ben kel erkeklerden hoslanirim yalan yok :D illa kel olsun demiyorum ama hani olursada hosuma gider :D

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
yok bee .. :) hani tamam istisnalar vardır kel olup ta yakışıklı olan ama ..
sevmem ben .. çoğu zaman traşlı erkeği bile sevmediğim olur.. :)

Düş

Özel Üye
Özel üye
vhBm6p2.jpg

s3Lrzls.jpg

Bunlarda kel sayılabilir.
Saygılar.