Kediler

Papatya

V.I.P
V.I.P

Çok sevdiğim 2 hayvandan birincisi o. Yumoş yumoş tüyleri, o masum masum bakışları, miyavlaması.
Küçücük bi bebek hissi uyandırıyorlar bende nedense.
Çok kurnazlar aynı zamanda :P
Çok sevimli varlıklar. Tek dileğim günün birinde kedi sahibi olabilmek. :rolleyes:

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
sülümanım benim.foruma fotoğraflarını koymuştum bir ara...çok özlüyorum,minik ve sülümanı,diğerlerine arkadaşıma verdim :(

ayrıca son günlerin trendi kedi canını yerimi unutmamak lazım,şiddetle karşıyım bu cümleye !!!

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
kedi=ben
en büyük tutkum, çocukluğumdaki gözyaşlarımın tek sebepleri bu asil hayvanlar...
her birini bakışlarında ayrı bir umarsızlık, hayatı bo vermişlik görürüm sanki.
bi tanedir onlar yaaa yerim ben onları....

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
çok şeker deyip dokunamadığım tek canlı.. :) çok sevecenler iki ilgiyle sevgi pıtırcığına dönüp sokulmaları çok güzel uzaktan bakınca.. :)

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Eskiden bu derece yakın münasebetlerim olmamıştı kendileriyle, sonra Şaşkın isminde bir kediyle tanıştım ve kedilere bakış açım değişti. Sahibinin dediğine göre bana bu hafif obez, dünya tatlısı Şaşkın Bey aşıkmış bana. Beni görünce patisiyle garip hareketler yapmaya başlıyor, bir triplere giriyor.. Geliyor dibimde dolanıyor, sürtünüyor, eşyalarımı sahipleniyor ama asssla kendini sevdirmiyor. Aynı ben :D

Bir yerde okumuştum, kediler insanları "büyük kediler" olarak görürmüş. Farklı bir tür olarak düşünmezlermiş. Nankör olarak düşünmemek lazım o yüzden kedileri. Bir de insanların enerjisini hissederlermiş. Kötü enerjiyi sizden alıp kendi üzerlerine çekerlermiş, ne kadar doğru bilemem..
Mite alerjim olmasa evde beslemek isterdim; temiz, asil, çok sempatik hayvanlar bence :)
Bir de rütbemde kullandığım Schrödinger'in Kedisi var ama onun konuyla alakası yok tabi :D