KEDİ ZİYARETİM :)

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Bugün, İzmir Kültürpark Fuar alanındaki kedilere gittimmmmmm...

yiyecek ihtiyaçları: balık kafaları, yemler, ıslatılmış ekmek vb. ile sağlanıyor.
kalan ihtiyaç: SEVGİ....ŞEFKAT...

çantamın içine girmeye çalıştılar, ''al beni götür'' diyorlardı resmen..

seve seve doyamadım. öptüm, bluzuma pantolonuma tırnaklarını geçirdiler.

yavrular minicik ve incecik bacaklarıyla üzerime tırmandılar...

simsiyah giyindim bi de bütün tüylerini bıraktılar üzerimde.

ölürüm ben onlar için...

dişlere bakın.. saçlarım da görünmüş :P

kedi-ziyareti-1.jpg

kedi-ziyareti-2.jpg

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
evet çok tatlılar ama ne kadar sevimli olurlarsa olsunlar ben bu kadar yakın olamıyorum kedilere yanımda birinin olması lazım yaklaşmam için eskisi kadar kalmasa da yenemiyorum korkumu :)

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
@dderya aynen canım kediler fazla sevecen oluyo küçücük bi ilgi bile yetiyo o dostluğu kurmaya..
küçükken kedilerle çok içli dışlı büyüdüm aslında babannem çok severdi kedileri en az 3-4 tane kedisi olurdu ..oraya gidince hepimiz birini sahiplenirdik .. evde de çok besledik kedi tüm günümüz onlarla geçerdi nerdeyse..
ortaokul yıllarında korktum ben sokakta bi kedi saldırmıştı hala unutamam o kediyi .. olayın gecesi birde rüyama girdi patilerini bana geçirmiş kimse kurtaramıyodu elinden.. :)) işte o gün bugün yaklaşmam.. :)çevrem çok uğraş verdi ama ne yaptılarsa ikna olmadım.. :)
ondan sonra babannem kedilerini süslerdi hep ben gidince kurdela takar kıyafet diker giydirir sırf bana şirin görünsünler diye.. :) evi eski tarz her odanın kapısı avluya açılıyo biz yatınca kediler avludaki sedirlere yatarlardı tuvalete gidemezdim onların yüzünden birini nöbetçi dikerdim illaki .. :D
yavrular o kadar ürkütmüyo ama yetişkinler çok fena görünüyolar bana..yine de bir yavruyu severken bile biri kucağına alıp patilerini tutacak ben de elimin ucuyla dokunucam.. :)
daha üç dört ay önce babam teyzeme bırakacak beni ben önce indim aşağıya merdivene oturdum bekliyorum biraz sonra babama seslenmek için arkamı dönünce bi kediyle göz göze geldik yanıma oturmuş sinsi sinsi yaklaşmış bana çığlığı bastım o bir yana ben bir yana kaçmışız ama ben peşimde sanıyorum.. :) milleti topladım başıma babamdan da bi küçük azar.. :P bunun gibi daha yığınla hikayem var.. :) yener miyim bilmiyorum hatta hayal gibi geliyo o ihtimal çok zor benim için.. :)
neyse işte bende baktım kedileri sevemiyorum filleri bir de köpekleri çok sevdim.. :))