• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Kaynananız Evinize Çat Kapı Anahtarla Girse Tepkiniz Ne Olurdu?

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Mahkeme yine emsal bir karara imza atmış ve çat kapı anahtarla eve giren kayınvalide boşanma sebebi sayılmış
Peki siz böyle bir durumla karşı karşıya kalsaydınız ne yapardınız tepkiniz ne olurdu?

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Hiç etik olmaz böyle şeyler yanlış karşılıyorum gelme demeyiz ama haberimiz olsa iyi olur demi ama ??

buhurdan

Özel Üye
Özel üye
hem çatkapı diyor hem anahtar diyor çelişkili bir durum ;;H ha anahtarlaysa ne geziyor anahtar kaynananda o zaman anahtarı verdiysen gelmesine de bişey demeyecen :D

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Şimdi şöyle ki çaktırmadan almış olabilir, ya da yedeğini herhangi bir durum olursa diye insanlar vermiş olabilir. Ben şahsen yedeğimi asla vermem böyle bir durumla karşılaşmamak için benim haberim olmadan ne işi var bende.

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Uzun süre evden uzakkalacaksam elbette veririm. Çiçeklerim var ölsünler mi ?
Tabi anahtarı verdiysem de, ben evdeyken mümkünse telefon icat edilmiş arasın sonra kapıyı anahtarla açsın girsin içeri. ?????

Masaru

Özel Üye
Özel üye
Kaynana maynana bilmem de anahtarımın yedeği hem arabada hem komşuda var. Babamda olsa evşme girwrken kapıyı çalmadan girmesini istemem.
Hayır yani belki evde çıplak dolaşma fantazim var :)

İşin şakası bir yana...
Evlere izin istemeden girilmez...
Ahlakende sıkıntıdır, etikte değildir.
Anahtarı çat kapı gir diye vermeyiz. Eşim olsa, o bile girerken kapı çalmalı. Ha keza bende olsam...

Abooo desene evde kaldım :)