• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

KayaBelek Otel - Önerilir :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
İki günlüğüne şehrin stresinden, gürültüsünden kurtulmak için Belek'te Kaya Plaza oteline geldim Bugünlerde tatil düşünüyorsanız önerimdir. Fiyatlar uygun ve açık büfe cok zengin, yemekleri gerçekten harika. Bazen otellerde yemeklerin tadını birbirinden ayıramazsınız buradar ne yediğinizi tadına varıyorsunuz.

znYbN7.jpg

Havuz başında da oldukça zengin içecek menüsüne sahip güzel bir bar var. Alkollü içecekler de dahil hemen her türlü içecek ücretsiz.

Günün her saatinde yiyecek içecek bir şeyler bulmanız mümkün.

Benim ilgi alanım her zaman balık bölümü ve alkollü içecekler bölümüdür otellerde. Bu otelin balık çeşitleri ve lezzeti açık ara çok guzel. :D

Pazar güne kadar buradayım arkadaşlar bana müsaade şimdi sahildeki gösterilere odaklanmam lazım :D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bekleriz tabi ki arkadaşlar ama yarın ayrılıyorum. Başka bir otelde görüşmek üzere :)

Fiyatlar demişken rezerveyi etstur üzerinden yapmıştım apar topar canom. :)

Bu arada otelin cim alanlarında şezlong hizmeler var henüz denize inmeye vakit bulamadım ama sahili çok güzel :)

Aqua park ahım şahım olmasa da eğlenceli.

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
Iyi eğlenceler olsun o zaman. Bu sene için ben tatil sezonunu kapattım kısa kaçamaklar dışında tabii. Seneye insallah bakalım. Ama göründüğü kadarı ile güzel. He bir de benim için oda konforu çok önemli.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Odalar rahat ama çok konforlu olduğunu söyleyemem. Geniş ferah ve balkonlu. Küvet çok severim ama yok :P Suit odalar var ama fiyatlar hemen hemen iki katı. :) Benim için aktiviteler daha önemli odaya çıktığımda zaten kafam iyi oluyor. :)