• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Katil olmak için bir kalbi durdurmak mı gerekir ?

Bir hayali yıkınca katil olunmuyor mu ?
Katil olmak için bir kalbi durdurmak, bir insanı cansız bırakmak mı gerek ?
Hayaller ölünce cansız kalmaz mı insan ?

Merak ediyorum...

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
katılmıyorum ..katılamıyorum bu tür sözlere..insan duygularını kontrol edemez sırf sen onu seviyorsun o seni sevmiyor diye saçma sapan bir inatla devamlı sitem edilir karşı tarafa ondan kötüsü olmaz .. katil olur,hırsız olur ,yalan olur, yalancı olur :)

peki kendi hayallerin uğruna hayalleri seninle aynı olmayanı yanında tutma çabası nedir bende onu merak ediyorum..Ruhu seninle olmayanın bedeni yanında olmuş ne fayda :)

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
katılmıyorum ..katılamıyorum bu tür sözlere..insan duygularını kontrol edemez sırf sen onu seviyorsun o seni sevmiyor diye saçma sapan bir inatla devamlı sitem edilir karşı tarafa ondan kötüsü olmaz .. katil olur,hırsız olur ,yalan olur, yalancı olur :)

peki kendi hayallerin uğruna hayalleri seninle aynı olmayanı yanında tutma çabası nedir bende onu merak ediyorum..Ruhu seninle olmayanın bedeni yanında olmuş ne fayda :)

çok haklısın,keşke cesur olup yanımda olmak istemediğini söyleseydi...canımı yakmadan,kötü söz söylemeden,kırmadan,incitmeden,ALDATMADAN...git deseydim bende gitseydi...üzülüyorum çünkü sadece o böyle değilmiş,erkekler genel anlamda böylelermiş...

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
çok haklısın,keşke cesur olup yanımda olmak istemediğini söyleseydi...canımı yakmadan,kötü söz söylemeden,kırmadan,incitmeden,ALDATMADAN...git deseydim bende gitseydi...üzülüyorum çünkü sadece o böyle değilmiş,erkekler genel anlamda böylelermiş...

Bunun kadını erkeğimi olur arzhal:)..her duygu güzel başlar ama durumu gidişat belirler ..Kadınlarla erkeklerin en büyük farkı biz ilişkilermizi daha özel yaşarız karşımızdakide öyle olsun isteriz ama bir çok kadınında özeli olmaz kızgınlıkları üzüntülerini o kadar belli ederki bu ulu orta sitemler bence çok rahatsız edici bir durum böyle zamanlarda daha çok arkama bakmadan kaçmak istiyorum :)..Benden sana bir abi tavsiyesi bazen sadece susmak gerekir..;)

peki senin ruhun onunla değil diye hayellerini yıkan birine ne demeli ?
evet tek taraflı sevmek zor iştir ama ya hem sevilen, hemde hayalleri öldürülen olursak..

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Bir ilişki olmuyorsa olmuyordur zorlamanın yıpratmanın yıpranmanın anlamı yoktu.burada bay ve bayan için durum aynıdır.Sevgi aşk kelimleri yaşayabilen için güzeldir her iki taraf için bir süreçtir bu süreç içinde yaşanılanlar ilişkilerde aksamalara neden olabilir kişilerde bu aksamalar oluştugunda olmuyor yapamıyoruz diyebilmeli.

Tahir olmak da ayıp değil Zühre olmak da
Hattâ sevda yüzünden ölmek de ayıp değil.
Bütün iş Tahir'le Zühre olabilmekte
Yani yürekte

Seversin dünyayı doludizgin
Ama o bunun farkında değildir.
Ayrılmak istemezsin dünyadan
Ama o senden ayrılacak.
Yani sen elmayı seviyorsun diye
Elmanın da seni sevmesi şart mı?
Yani Tahiri Zühre sevmeseydi artık
Yahut hiç sevmeseydi
Tahir ne kaybederdi Tahirliğinden?

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
peki senin ruhun onunla değil diye hayellerini yıkan birine ne demeli ?
evet tek taraflı sevmek zor iştir ama ya hem sevilen, hemde hayalleri öldürülen olursak..

Arkana bakmayacaksın o zaman önüne bakacaksın ..hem sevip hem sevildiğin halde birşeyler engelse o Allahtandır sen ne kadar paralanırsan paralan kaderden kısmetten öte yol yoktur..