• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Kaspersky Trial Reset Türkçe - Reg Kayıt Silici

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Windows 7'de test etmedim ancak Vista'da olduğu gibi programa ter klik yapıp "Yönetici Olarak Çalıştır" seçeneğini deneyebilirsiniz.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Kaspersky 2010 güncellemeleri sırasında açılan patchlerden biri eski sistemle 30 gün deneme süre uzatma işlemini değiştirdi. Bu yüzden 2010 versiyonunda etkisiz kalıyor program. Kullanılması ise herhangi bir hataya neden olmaz. Program, kaspersky kurulurken regedit'e eklenen sadece 3 satır kodu (varsa) siliyor, dolayısıyla bilgisayarın çalışması ile ilgili herhangi bir soruna neden olmaz.

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
bınevı ıllegal tukat deneme surumunu 30 gunde bır kaldırıp yenıden yukluyordukya bu o ıslemı yapıyor forumda ıllegal program paylasmıyoruz paylasılan konularda bızım denetımımızden gecıyor dovnland bolumunde karspersky vırus temızleme aracı mevcut onu deneyebılırsın

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Tesekkürler ben hemen Kaspersky 2010 Trial Reset - Türkçe bunu yukluyorum ihtiyacim vardi sagoll ...

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.