Kaspersky İçin Key Aramayın

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Kaspersy keyler kısa sürede kara listeye alındığından sağlıklı key bulmak gerçekten çok zor. Ancak bu sorunun üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz.

Kaspersky full sürüm için 1 aylık deneme süresi veriyor. Bizim yapmamız gereken ise her ay bu deneme sürümünü aktif etmek. (Kendim bu şekilde kullanıyorum) Örneğin süre bitimine birkaç gün kala veya süre bitiminde yapabilirsiniz.

Kaspersy 6.x ve 7.x versiyonları için geçerli olan bu işlemi şu şekilde yapıyoruz.

• Kaspersy programını kapatın.
  • regedit (kayıt düzenleyici) yi başlatın. (Başlat > Çalıştır > regedit)
  • Aşağıda gösterilen yolu izleyerek kalın yazılmış bölümleri bulup silin.
HKEY_LOCAL_MACHINE|SOFTWARE|KasperskyLab|LicStorage

HKEY_LOCAL_MACHINE|SOFTWARE|Microsoft|Cryptography|RNG

HKEY_LOCAL_MACHINE|SOFTWARE|Microsoft|SystemCertificates|SPC|Certificates
  • Kaspersky'yi çalıştırın ve Activation bölümünden 30 günlük deneme süresini aktif edin. (Bu işlemi sistem saatinin yanındaki kaspersy simgesine ters tıklayarak yapabilirsiniz)
Böylece 30 gün sınırsız kullanabilirsiniz. Süre bitimine yakın bir zamanda bu işlemi tekrarlayın.

blueman

Üyecik
Selam Arkadaşım bu işlem artık işlemiyor.. kav 7.0.1.321 versiyonunu kullanıyorum ve trial reset işlemini de anlatımdaki yazan işlemleri de yazmama rağmen deneme versiyonu yazısı gelmiyor 3 seçenek çıkıyor karşıma...
Yardımcı olursanız çok sevinirim..
Saygılarımla....

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bu işlem kesinlikle geçerli. Yani doğru uyguluyorsanız halledebilirsiniz. Hem regedit'te ilk konuda anlatıldığı işlemleri yapabilir hem de hemen altındaki linki verilen küçük programı indirerek (aynı işlemi yapıyor aslında) kaspersky antivirüs programını sürekli kullanabilirsiniz.