• Merhaba Ziyaretçi.
    "Evden Kareler" konulu fotoğraf yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Kaspersky 2010 - Kendini Korumayı Devre Dışı Bırakma

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Kasperky sürümlerinde 1 aylık trial reset süresini (deneme süresi) sürekli olarak kullanmak ve trial reset programları kullanıyoruz. Bu tür programların yaptığı işlemin geçerli olabilmesi için Kaspersy'de "Kendini Koruma" özelliğini devre dışı bırakmak gerekir. Bunun için alttaki adımları izleyin.

Anlatım Kaspersky 2010 versiyonu içindir. (Önceki versiyonlar da yaklaşık aynı şekilde)

* Sağ alt köşedeki Kaspersky simgesine tıklayın ve pencereyi aktif edin.
* Açılan pencerede sağ üst köşedeki "Ayarlar" ifadesine tıklayın.
10dffbt.png


* Yeni açılan pencerede sol menüden "Ayarlar" ı bulup tıklayın.
* Açılan blümde en üstte "Kendini Korumayı Etkinleştir" ifadesini görebiliyoruz. Onay kutusundaki tiki kaldırıp Tamam deyin.
t0n9yv.png


Artık saatin yanındaki Kaspersky simgesine ters tıklayıp programı tamamen kapatın ve Trial Reset programlarından birini çalıştırırn.

Eğer Trial reset programı gerekli işlemleri yaptıysa, Kaspersky'i tekrar başlattığınızda deneme süresi olan 1 aylık süreyi baştan başlatabilirsiniz.
 

atilla510

Üyecik
hacı daha önce yüklemştm denemesi bitti kaldrdm bn de şimdi de yükledm tekrar herşeyini kaldrdm ama yine de deneme sürümü vermedi trial resetleri de yaptm kabul etmiyo 'lisansınızın geçrlilik süresi doldugu için anahtar eklenemiyor 'diyo ?
 
Top