Kasım Ayı Ayın Üyesi Oylaması

Kasım ayının favori üyesi kim olsun?

• Yeşim434

Oy: 2 6.5%
  • Aishwarya

Oy: 1 3.2%
  • Taha

Oy: 13 41.9%
  • Merakettim

Oy: 0 0.0%
  • Anıl

Oy: 1 3.2%
  • Sadi Teltik

Oy: 14 45.2%
  • Masakupa

• Heredot

• Ercan3

• Başka bir üye (cevabınız buysa lütfen ismini yazınız)

• Toplam katılan
    31
  • Anket kapatıldı: .

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Arkadaşlar forumumuzda daha önce ayın üyesini seçemedik ama bu ay ilkini başlatmak istiyorum. Yalnız bu pek ayın üyesi seçimi olmayacak. Değerlendirmelerimizi yaparken daha önce böyle bir oylama yapılmadığından lütfen ismi geçen üyelerin şimdiye kadarki tüm paylaşımlarını dikkate alarak oylamanızı yapın. Oylamada yetkili arkadaşların ismi yoktur fakat oy kullanmak herkese açıktır adminimiz yorumsuz hariç :P Anket 15 gün süre ile aktif olacaktır. Süre dolduğu zaman anket kapanır

kelebek

-ütopik-
V.I.P
İlk oyu da ben kullanayım o zaman. Benim favori üyem foruma eklediği kaliteli mesajlarıyla (kendi şiirleri) Sadi Teltik'tir. Lütfen siz de kimlere oy verdiğinizi yazınız

TaHa

Aktif
Bende fikrimi söyleyebilirmiyim arkadaşlar?Sadi hocamız zaten özel üye bu forumda.onu neden normal üyelerle birlikte bu ankete dahil ettinizki?Hangimiz boy ölçüşebiliriz hocamızla :) sakın yanlış anlaşılmasın.sadece fikrimi belirttim.saygılar...

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Taha ama özel üyelerin forum yetkilisi gibi yetkisi yok ki o nedenle forum anketine katmıştım seninle aynı fikirde olanlar çıkarsa anketten onu çıkarırız

TaHa

Aktif
dediğim gibi sakın yanlış anlaşılmasın.hocamızın forumda yeri başka.her zaman saygı duymuşumdur.duymayada devam edeceğim.saygılar!!!

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Özel üyelerin normal üyelerden herhangibir artısı yok arkadaşlar. Sadece özel bir iş bir olay gerçekleştirdiği için adı özel üyedir. Yetki anlamında diğer üyelerle aynı çerçevede.