• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Karşı Tarafı Adeta Kendine Bağlayan İnsanların Özelliği

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

1. Karşı cinse daima saygılıdır

Karşı Tarafı Adeta Kendine Bağlayan İnsanların 5 Özelliği

Sadece erkek değil, aynı zamanda kadınlar içinde geçerlidir. Karşı cinse karşı nasıl davranması gerektiğini bilen her kadın ve erkek, ilişkilerde daima on adım öndedir.

2. Bedene değil, duygulara hitap eder

Bunu daha önceki bencemde de paylaşmıştım ama yeniden paylaşmak istedim. Çünkü ruha hitap etmeyen, sadece bedene hitap eden herkes kaybetmeye mahkumdur. Günümüzde en bilinen bir yanlıştır ki karşı tarafa cinsel obje olarak bakmak.

3. Karşı tarafı çok iyi bir şekilde tanır

Günümüzdeki ve geçmişte de yapılan en büyük hatalardan birisi, karşı tarafı çok iyi tanıyamamaktır. Bunu ilişkilerde kadınlarda erkeklerde sorun edebiliyor zaman zaman haklı olarak. Eğer karşı tarafı çok iyi tanıyamazsanız zaman içerisinde artık birbirinizin zevklerini ve hoşlandığı şeyleri bilemeyeceğiniz için, ilişki çıkmaza girebilir.

4. Karşı tarafı ara sıra şaşırtır

Ara sıra karşı tarafı güzel anlamda şaşırtmak lazım. Çünkü karşı tarafı şaşırtmak demek, onun hoşlandığı bir şeyi hiç ummadığı bir anda onun önüne sunmaktır ki bu çok heyecan verici bir duygudur.

5. Gereksiz kıskançlıklardan uzak durur

Seven insan kıskanır evet , bu doğrulanmış bir gerçektir ama kıskançlığın dozu çok önemlidir. Eğer bir kişi karşı tarafın hayatını adeta ele geçirir gibi davranmak çok itici bir harekettir. Egemenliğini başkalarının üzerinde kurmak isteyenler bir zahmet ilişkilerden uzak dursun.