Karizmatik Erkek Olmanın Yolları

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Karizmatik Erkek Olmanın Yolları

Nasıl Karizmatik Erkek Olunur?
Karizmatik erkek konusuna geçmeden önce herkesin belli başlı konularda hata yapabileceğinden bahsedelim. Herkes bilmediği konular hakkında bazı hatalar yapabilir ancak önemli olan araştırmaya yönelen bir anlayışımız olmalı. Dolayısı ile konunun özü ilk olarak araştırmadan geçmektedir. Konumuz karizmatik erkek nasıl olunur ve bu konuda neler yapmamız gerektiğidir. Bu konuda çoğu erkek oldukça bilgisizdir ve gariptir ki bunu öğrenmeye de çalışmazlar. Bu konuda oldukça fazla dergi, gazete ve ansiklopediler bulunmaktadır. Bu yazılı basınlarda kadınların neler istediği ve nelerden hoşlandığı ile ilgili pek çok konu yer alır ancak çoğu belli başlı yerlerde takılabilir. Çünkü bu konu tam olarak dergi ve kitaplardan öğrenilmez. Gerçek hayat bu kitapların yazdıklarından çok daha farklıdır. Dolayısı ile araştırmanızı çok yönlü yapmanız gerekir. Öncelikle size bugüne kadar edindiğim tecrübelerimden bahsedeyim. Bu konu ile çocukluk yaşlarımdan itibaren ilgilenmekteyim. Dolayısı ile kızlar hakkında pek çok konuyu öğrenmiş durumdayım. Hatta büyük bir bölümünü diyebiliriz. Karizmatik bir erkek olmak, kızların ne istediğini anlama konusunda oldukça önemlidir. Dolayısı ile karizmanızı ve çekiciliğinizi kızlara iyi yöneltmelisiniz. Kızlar genel olarak aynı erkeklerde olduğu gibi kendi aralarında karşı cins ile ilgili konuşurlar. Bunu nerden öğrendiğimi soracak olursanız pek çok kızla yaptığım röportaj tadındaki sohbetler bana bu konuda çok yardımcı oldular.

Karizmatik Erkek Özellikleri
Kızlar ulaşılmaz değildir. Hatta kızlar ile sosyal ilişki kurmak hiç olmayacağı kadar basittir. Dolayısı ile bu konu hakkında kesinlikle çekinmenize gerek yok. Çünkü sayısı 100’ü aşan kız ile küçükken yaptığım sohbetler neticesinde hiç çekinmediğimi ve hatta röportajların ana konusundan çıkarak kızlarla randevulaşmaya kadar gittiğimi söyleyebilirim. Bu konuda edindiğim bilgiler tam olarak kesin miydi? Bu sorunun cevabını yakın bir arkadaşımdan edindiğim bilgi öncesine kadar bende bilmiyordum. Arkadaşım bana ünlü bir yazarın çok önemli fikirleri olduğunu ve bunu araştırmam konusunda bana tavsiye verdi. Bende bu konuda ilerlemeye kararlı olduğum için “karizmatik erkek nasıl olunur ve kızlar bu şekilde nasıl etkilenir” temalı araştırma konuma devam ettim. Bu konuda yazarın öğretmiş olduğu bilgiler karizmatik erkek olma konusunda bana bir hayli yardımcı oldu. Fakat yine de bir sorun vardı. Kızlar ile iletişim kurmamda hiçbir sıkıntım olmamasına rağmen hala bazı konularda takılıyordum. Çünkü aslında konunun özünü hala tam anlamış değildim. Ezberlediğim kitaplar, kızlar ile yaptığım uzun sohbetler aslında konunun bir yerini kaçırdığımı gösteriyordu. Çünkü bir kızla tanışmam çok kolay ve başarılı olmasına karşın ilişkinin ömrü hiçte uzun sürmüyordu. Dolayısı ile bu konuda kaçırdığım noktaya geri dönmeye karar verdim.
Kaçırdığım noktayı çok kısa süre geçmeden buldum. Karizmatik erkek olmak aslında kitaplarda yazılan rolü oynamak değildi. Asıl önemli olan farklı olmaktı. Konunun tam olarak özü farklı ve özgün olmaktı. Burada yanlış yaptığımı anladım. Kısacası yakışıklılık, zenginlik yâda popüler olmak aslında bunların kızları etkileme açısından hiçbir önemi yoktu. Çünkü asıl olan çekiciliğini onlara nasıl gösterdiğindi. Karizmatik erkek olmak için çekiciliğinizi doğru yönlendirmeniz gerekir. Çekiciliğini kontrol edebilen ve kızlara yaranmak için sıradan erkek numaralarını oynamayanlar bu işte tam anlamı ile başarılı olabiliyorlar. Karizmatik erkek olmak istiyorsanız ilk olarak kendiniz olmanız ve doğal davranmanız gerekir. Kendi doğrularınızdan taviz vermeden ve belirli kurallara uyacak şekilde yapacağınız doğal ve sıradanlıktan farklı davranışlarınız size bu konuda yardımcı olacaktır. Böylece artık sizde kızlar hakkında istediğiniz konuma rahatlıkla gelebileceksiniz.