• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Kariyer yapmayı düşünenler için faydalı olabilir...

arkadaşlar herkese kolay gelsin...

okul yılları ilerledikçe sanıorım bi gelecek korkusu, bi kariyer hayali sarıp gidiyo : ) ben bi de çok kararsızım ne yapmak istediğim ne yapmam gerektii konusunda. biraaz araştırıyorum kariyer koçluğuyla ilgili neler var diye.. Eğitişim Kariyer Enstitüsü nü buldum bu yakınlarda, biraz inceledim. yaz için "kariyer okulu" diye bir şey hazırlamışlar. içinde pepsi, google, microsoft gibi şirketlerin olduğu kalabalık bi ekiple mülakat yapılıyo programın sonunda. program içeriğinde de bu mülakata hazırlıyolar seni. değişik konularda uzmanlardan eğitim alıyosun, bi haftasonu kampa gidiyosun orda kalıyosun yine eğitimler workshoplar falan... yani bu sondaki iş mülakatı eğer iyi geçerse seni işe alabiliyolarmış gerçekten de :) çok sevindim.. hani baya kariyer koçluğu ve fazlasıymış bu... üniverdsite okumak yetmiyo artık maalesef.. ek eğitimlerle insanın kendini geliştirmesi gerekiyo...;)

ya arkadaşlar hakikaten böyle bi sorunumuz var, güzel bişi bulduğumda paylaşmak istiyorum, millet yararlandın istiyorum..yani forum demek paylaşım demek diyil mi?? ama paylaşıp anlatnca da kokular çıkıyo.. şimdi needelim yani :D anlatmayalım mı bişe :v