Karalama (katibin aşkı)

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Yine aynı hastalık başladı? çok yoruldum mücadele etmekten en kötüsüde hayatımı etkiliyor bu durum tam iyileştim diyip seviniyorum yine aynı şey sarıyor baştan hemde aradan sadece 3 ay geçmişken ? bu sefer kliniğe yönlendirdi beni gidip gitmemek arasında epey kararsızım ?ama tabiki sevgili katibin aşkı bugün sadece kötü şeyler olmadı iyi şeyler de var hayatımda onun varlığı mesela nasıl seviyorum bir bilse diycem de her fırsatta söylüyorum bunu ona ? bir söz vardır mevlana söylemiş, nasıl olsa ayrılıcaz gel birbirimizin kadrini kıymetini bilelim, çok beğendiğim bir sözdür o nedenle iyi şeyler olsun mutlu olalım istiyorum çok seviyorum onu ve bunun karşıklı olması heyecanlandırıyor beni ?
Hem gecmis olsun hem de hayirli olsun canim ? ? hersey istedigin gibi olur insallah ❤

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Yine ben geldim katibin aşkı ?
Ama sana güzel haberler getirmedim evet başlayalım içimizdekileri dökmeye,
2 yıllık arkadaşımla ayrıldım nasıl haber ama ? niye gülüyorsun diye soracak olursan hayatımdan biri çıktı sıradan biriydi o sevmedim mi dibine kadar sevdim değer vermedim mi dibine kadar verdim ama bunları hak edecek zerre kadar bişey yapmadı o benim dostum değildi ben bunu bile bile iyisiyle kötüsüyle dedm idare ettim sustum sustum ama bir yerde patlak verdi, bizim hikayemiz şöyle gülmrkten yerlere yatardık çok eğlenirdik onun yanındayken güvende hissederdim ama keşke hayatımızda sadece bu olsa bana bazı şeyler yaşattı dayanılır gibi değil en nefret ettiğim özelliği beni kıskanmasıydı benim gibi olmaya çalışması beni taklit etmesiydi 2 yıl boyunca sustum ama buraya kadarmış benim geleceğimi alaya alması ikimizin hikayesine son noktayı koydu onsuz oluyor çokta güzel mücadele ediyorum o bana köstek olmaktan başka bir işe yaramadı alışması zor olabilir ama rahatım, mutluyum...
İŞİNE GELİRSE DEMEYİ BİLECEKSİN BU HAYATTA, seni üzeni çıkaracaksın hayatından çünkü bu hayatta en önemli olan sensin gece uyumaya geçtiğinde yatağına sen ve senin yaptıkların kalır yanına başka kimse gelmez oraya, eskisi kadar üzülmüyorum hayatımdan çıkanlara beni sevenlerle yola devam, çıkanlara hadi eyvallah?

BBenden bu kadar katibin aşkı iyiyim ben daha da iyi olucam iyileşicem güçlü bir insan güçlü bir karakterle dönücem tekrar ?

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Hayatımı boş yaşadığımı düşünüyorum, evde olduğum sürece hayat hep boş gelecek, evde kalmak hayatta en nefret ettiklerimin arasında aileyle vakit geçirmek sevgisi bir tek bende mi yok bilmiyorum. Madem böyle bir kaderim vardı neden böyle bir karaktere sahip oldum bu sorunun cevabını hiç bulamayacağım galiba

Son zamanlarda başıma gelen en güzel şey, beni en çok mutlu eden şey, şey dediğime bakma katibin aşkı o benim için şey değil yaşam sebebi, ömürlük sevgi, ne desem az kalır çünkü ben tüm ağaçları kalem yapsam tüm denizleri de mürekkep yapsam onu anlatmaya yetmez. Neden mi bu sevgi bilmiyorum sebebi yok değil onu o yapan tüm özelliklerine karşı duyduğum bir sevgi bu. Katibin aşkı iyisiyle kötüsüyle karaladım seni beni bu kadar mutlu görebileceğini düşünüyor muydun? Karşılıklı sevgi dünyanın en güzel nimetiymiş meğer esirgenmeyen bir sevgihayata tutunma sebebiymiş, nefesinde huzur bulduğum sevgilim....
Namık kemal:)

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Son zamanlarda başıma gelen en güzel şey, beni en çok mutlu eden şey, şey dediğime bakma katibin aşkı o benim için şey değil yaşam sebebi, ömürlük sevgi, ne desem az kalır çünkü ben tüm ağaçları kalem yapsam tüm denizleri de mürekkep yapsam onu anlatmaya yetmez. Neden mi bu sevgi bilmiyorum sebebi yok değil onu o yapan tüm özelliklerine karşı duyduğum bir sevgi bu. Katibin aşkı iyisiyle kötüsüyle karaladım seni beni bu kadar mutlu görebileceğini düşünüyor muydun? Karşılıklı sevgi dünyanın en güzel nimetiymiş meğer esirgenmeyen bir sevgihayata tutunma sebebiymiş, nefesinde huzur bulduğum sevgilim....
Hadi hayırlısı :)

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Belki sevmiştik bir zamanlar, belki sadece etki alanındaydık her neyse de sevgi olduğunu düşünmüştük, biz sadece yolunu kaybeden iki insandık belki Kim bilir,yolda öylesine çarpışmışızdır. Sev seni seveni sevdiği kadar diye bir söz geldi aklıma doğru mudur diye düşündüm 10 dk kadar bence değil, sevmek elimizde değildir sınırlayamayız, fakat istekte bulunursak sevdiği kadar sevilsin insanlar. Ama aramızda kalsın katip yaşamak istiyorsan ve yaşadığın kadar mutlu olmak istiyorsan biraz kötü olman gerekiyor karşılığa karşılık vermen gerekiyor fizik kurallarına göre etki tepki mekanizması denir bu duruma şimdilik bu kadar ?

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Doğruymuş kuzenimin dediği çok doğru sen birine aitken o başkasına ise o dünya dar geliyormuş sana sığmıyormuşsun hiç bir yere... Yandığını bile bile ateşe gitmek benim huyumdur, yine bile bile yapıyorum bunu ama yapması hoşuma gidiyor. Senden nefret etmek istiyorum o zaman insanın yükü hafifliyor bilirim.. Katibin aşkı işit sesimi

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Bu şarkıyla yazıyorum tüm bunları katibin aşkı canım çok yanıyor anla beni, içim ağlıyor dışım belli edemiyor anla beni, bakma güldüğüme sen mutsuz olduğumu anla olur mu