Karalama (katibin aşkı)

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Kendimi kötü hissediyorum çok berbat bir haldeyim, çünkü neden insanlar benden enerji alamıyorlar diye sorup duruyorum kendime ben sanırım iyi biri değilim iyi olsaydım insanlar benden uzaklaşmazdı... Yaşamaya değer görmüyorum hayatımı bu hiçbir zaman değişmiycek ben mutlu olamıyorum,elimde olsa bu saçmalığa bir son veiridim

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Kendimi kötü hissediyorum çok berbat bir haldeyim, çünkü neden insanlar benden enerji alamıyorlar diye sorup duruyorum kendime ben sanırım iyi biri değilim iyi olsaydım insanlar benden uzaklaşmazdı... Yaşamaya değer görmüyorum hayatımı bu hiçbir zaman değişmiycek ben mutlu olamıyorum,elimde olsa bu saçmalığa bir son veiridim

Çok üzülüyorum böyle düşünen söyleyen yazan herkes beni üzüyor :/
Enerji alamayanlar kim neden enerjini onlara harcayasin ki :D
Kuzumm sen önce sen değer bileceksin enerjini sadece kendin için kullanmayı öğreneceksin sonra zaten kimseye birşey harcamana gerek kalmaz çünkü kendini bulan hayatı yaşanır kılar :)
Bulduğunda da zaten bir sürü kalabalıkla yaşıyormusum diyeceksin :D silkelenip üç beş kişi kalacaksın:)
ve sen senin için en önemli en yaşanır en değerli sadece sen olacaksın :D
O yüzden kendini tanı ve keşfet enerjini alamayan görmeyenlere zaman harcama ;)

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Çok üzülüyorum böyle düşünen söyleyen yazan herkes beni üzüyor :/
Enerji alamayanlar kim neden enerjini onlara harcayasin ki :D
Kuzumm sen önce sen değer bileceksin enerjini sadece kendin için kullanmayı öğreneceksin sonra zaten kimseye birşey harcamana gerek kalmaz çünkü kendini bulan hayatı yaşanır kılar :)
Bulduğunda da zaten bir sürü kalabalıkla yaşıyormusum diyeceksin :D silkelenip üç beş kişi kalacaksın:)
ve sen senin için en önemli en yaşanır en değerli sadece sen olacaksın :D
O yüzden kendini tanı ve keşfet enerjini alamayan görmeyenlere zaman harcama ;)
Ablacım inanmayacaksın belki ama ben o günden sonra bu kendini sevme olayını denemeye çalıştım ve işe yaradı kendimi seviyorum mutsuz olabilirim ama umutsuz olmamaya karar verdim, ve şu an çok daha mutlu hissediyorum meğer insan kendini sevmeyince insanları da sevmiyormuş, ayrıca insanları kendim gibi görmemem gerekiyormuş herkes farklıdır dimi ama ? seni çok seviyorum ablacım her zaman hatırı sayılır bir insan olarak kalacaksın kalbimde allahın izniyle buluşmak ta nasip olur inşallah ? @nazenin

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Ablacım inanmayacaksın belki ama ben o günden sonra bu kendini sevme olayını denemeye çalıştım ve işe yaradı kendimi seviyorum mutsuz olabilirim ama umutsuz olmamaya karar verdim, ve şu an çok daha mutlu hissediyorum meğer insan kendini sevmeyince insanları da sevmiyormuş, ayrıca insanları kendim gibi görmemem gerekiyormuş herkes farklıdır dimi ama ? seni çok seviyorum ablacım her zaman hatırı sayılır bir insan olarak kalacaksın kalbimde allahın izniyle buluşmak ta nasip olur inşallah ? @nazenin

Canımsınn hep buradayım ne zamn istersen konum da atarım :D gel dersen gelirim :D

Hepimiz geçiyoruz bu dönemlerden geçtik :) aynı duygulari tattık yaşadık hepsi hayatın bir parçası yaşanacak ki elinde kalanın değerini bilesin her işte bir hayır aramak lazım
Ben vardır bir hayır olsun demeyi ogrendigimden beri çok daha huzurluyum ;)
Yaşanıp biteni değiştiremezsin öyleyse işine yarar kismini alıp önüne bakacaksın ;)

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Canımsınn hep buradayım ne zamn istersen konum da atarım :D gel dersen gelirim :D

Hepimiz geçiyoruz bu dönemlerden geçtik :) aynı duygulari tattık yaşadık hepsi hayatın bir parçası yaşanacak ki elinde kalanın değerini bilesin her işte bir hayır aramak lazım
Ben vardır bir hayır olsun demeyi ogrendigimden beri çok daha huzurluyum ;)
Yaşanıp biteni değiştiremezsin öyleyse işine yarar kismini alıp önüne bakacaksın ;)
19 yaşındayım eğer senin gibi düşünebiliyorsam kendimi tebrik etmem gerek ama senden ve sizlerden öğrenecek çok şeyim var teşekkür ederim ablam ?

Masaru

Özel Üye
Özel üye
Benim duygularım aşırı değişkenlik içerir yalnız bazen yıkık bir gemi görürsün sanarsın ki sızıntı yapmış çaresi yok bazende çiçekler açan bir bahçe var karşında olsun sen yinede oku beğeniler için teşekkür ederim ??
Hayat dediğin şey zaten aşırı değişkenliklerden oluşan bir form değil mi...?
Biz harebe kervan saraylar da severiz, bal şerbeti akıtan kavanozlarda...
Yeterki mürekep akıtsın düşünen beyinler...

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Mutluluğumu onun ellerine vermişim o mutlu olursa bende mutluyum ve kullandığı sevgi sözcükleri beni mutlu edebiliyor ancak onun yanındayken mutluyum gülümsemesini görünce mutluyum ve sevdiği şeylerle ilgilendiğinde gözlerinin parlamasını görünce mutluyum kısacası aşk bir tutsaklıktır diyorum ben... mutluysa mutluyum ?...

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Yine aynı hastalık başladı? çok yoruldum mücadele etmekten en kötüsüde hayatımı etkiliyor bu durum tam iyileştim diyip seviniyorum yine aynı şey sarıyor baştan hemde aradan sadece 3 ay geçmişken ? bu sefer kliniğe yönlendirdi beni gidip gitmemek arasında epey kararsızım ?ama tabiki sevgili katibin aşkı bugün sadece kötü şeyler olmadı iyi şeyler de var hayatımda onun varlığı mesela nasıl seviyorum bir bilse diycem de her fırsatta söylüyorum bunu ona ? bir söz vardır mevlana söylemiş, nasıl olsa ayrılıcaz gel birbirimizin kadrini kıymetini bilelim, çok beğendiğim bir sözdür o nedenle iyi şeyler olsun mutlu olalım istiyorum çok seviyorum onu ve bunun karşıklı olması heyecanlandırıyor beni ?